16-latka przyjechała na kolonię do Pogorzelicy. Ślad po niej zaginął!

Rodzina i przyjaciele 16-letniej Julii Majewskiej proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej nastolatki. Dziewczyna przyjechała do Pogorzelicy na kolonię. Nagle zniknęła i do tej pory ślad po niej zaginął.

 

Julia Majewska ma 16 lat, 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. W sobotę, 28 lipca oddaliła się z ośrodka kolonijnego w Pogorzelicy i od tego momentu nikt nie ma z nią kontaktu. Ubrana była w kostium kąpielowy, dwuczęściowy, koloru brązowego. 

- Z informacji jakie mam, Julia poszła z koleżankami na plażę. Miała ze sobą jedynie klapki i ręcznik, a na sobie brązowy strój kąpielowy - przekazuje w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 mama zaginionej nastolatki Emilia Dobrogoszcz. - Julia powiedziała koleżankom, że chce zostać jeszcze chwilę na plaży i od tej pory nikt nie ma z nią kontaktu. Nie mamy pojęcia co się stało, co się wydarzyło? - zamartwia się mama zaginionej.

Jak zapewnia mama zaginionej, Julia nie miała żadnych powodów, żeby uciekać. Matka przypuszcza, że coś musiało się stać. - Gdyby chciała uciec to zabrałaby jakieś rzeczy - uważa matka, która poszukuje zaginionej córki i prosi  o pomoc w odnalezieniu zaginionej nastolatki. Jeżeli ktoś z państwa ma  jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, proszony jest ozgłoszenie tego do  najbliższego komisariatu lub bezpośrednio do matki zaginionej pod numerem tel: 502 933 399.

 

[AKTUALIZACJA 03.08. godz.18:15] 16-latka, która zaginęła na kolonii w Pogorzelicy odnaleziona!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia