21-letni mężczyzna powiesił się na drzewie!

Dramatyczne chwile w Gryficach, przy ulicy Błonie. Młody mieszkaniec Gryfic wszedł na drzewo i powiesił się na gałęzi za pomocą paska od spodni.

Całą sytuację widzieli i opowiadają reporterowi SuperPortalu24 koledzy młodego mężczyzny, którzy dziś (16.09.) umówili się z nim na spotkanie. Troje przyjaciół spotkało się na łące za lokomotywownią kolei wąskotorowej w Gryficach. Był alkohol i rozmowy, z których wynika, że 21-latek, który próbował popełnić samobójstwo, miał mieć problemy osobiste. Poszkodowany opowiadał o prywatnych kłopotach swoim kolegom. W pewnym momencie wszedł na drzewo i powiesił się na gałęzi.
Na ratunek rzucili się koledzy. Niestety nie udało się im uwolnić młodego mieszkańca Gryfic. Na miejsce przyjechali strażacy, policja i ratownicy medyczni, którzy mieli utrudniony dostęp  do miejsca tragedii. Strażacy ściągnęli chłopaka z drzewa, a ratownicy rozpoczęli reanimację. Nieprzytomny, poszkodowany mężczyzna, który próbował targnąć się na swoje życie został przewieziony do szpitala w Gryficach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia