33-latek podczas kłótni strzelił do innego mężczyzny

Gryficcy kryminalni zatrzymali 33-latka, który wcześniej postrzelił innego mężczyznę. Ranny 30-latek trafił do szpitala. Sprawca, który wcześniej był już notowany, do aresztu.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę rano. To właśnie wtedy, pod jednym z lokali rozrywkowych w Gryficach doszło do kłótni między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął przedmiot przypominający pistolet pneumatyczny i oddał strzały w kierunku drugiego. Po całym zdarzeniu 33-latek uciekł. Postrzelony 30-latek trafił do szpitala.

- Niezwłoczne działania podjęte przez policjantów pracujących nad tą sprawą pozwoliły ustalić i zatrzymać 33-letniego mieszkańca gminy podejrzewanego o spowodowanie obrażeń ciała u poszkodowanego – informuje gryficka policja. - W toku prowadzonych czynności kryminalni zabezpieczyli w domu 33-latka znaczną ilość substancji psychoaktywnych i środków odurzających.

Na wniosek komendanta powiatowego policji w Gryficach, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gryficach wystąpił z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. O losie 33-latka zdecyduje sąd.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia