„Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017” już po raz 18.

Wielkimi krokami zbliżają się „Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017”. W tym roku w plenerach fotograficzno-malarskich udział weźmie 20 artystów.

Już w piątek – 11 sierpnia rozpoczynają się „Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017” plenery fotograficzno-malarskie, których organizatorem od 18 lat jest Gryficki Dom Kultury przy współpracy FOTOKLUBU ZAMEK z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i Gminy Gryfice.

Podczas tegorocznych ASP będziemy gościć 20 artystów fotografików i malarzy m.in. ze Szczecina, Zielonej Góry, Kosewa, Wrocławia, Chorzowa, Łodzi, Dąbrowy Górniczej, Nowogardu, Saarbrücken i Kempten (Niemcy) oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Tematyką pleneru plastycznego będzie „KIEDY KOBIETA Z GŁOWĄ W CHMURACH TKWI W MARZENIACH”, fotograficznego „ZA OKNEM”. Oba tematy pozwalają plenerowiczom na szeroką interpretację i dowolność w tworzeniu swoich prac. W ramach plenerów, w Gryfickim Domu Kultury odbędą się również otwarte warsztaty prowadzone przez uczestników ASP, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Informacje na temat warsztatów można uzyskać w GDK lub tel. 91 384 26 88.

Tradycyjnie już, na podsumowanie plenerów w pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbędzie się robocza wystawa poplenerowa, na którą zapraszamy 18 sierpnia (piątek) o godz. 17.00.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia