„Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2019” - ZAPROSZENIE

Ruszyły ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX edycji Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty przez Gryficki Dom Kultury.

W tegorocznych plenerach, które będą się odbywały w dniach 16 – 24 sierpnia, wezmą udział artyści m.in. z Łodzi, Szczecina, Kosewa, Koszalina, Złotego Potoku, Zielonej Góry, Saarbrücken (Niemcy), Gryfic oraz z miast partnerskich Güstrow (Niemcy) i Gryfowa Śląskiego.

Pierwsze efekty plenerowej twórczości będziemy mieli okazję poznać podczas roboczej wystawy poplenerowej już 23 sierpnia w pałacu w Rybokartach.

Artystyczne Spotkania Przyjaciół to nie tylko możliwość do poznania grupy uznanych artystów, to również okazja, aby swym artystycznym kunsztem i specjalistyczną wiedzą podzielili się z lokalnymi adeptami sztuk plastycznych.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na otwarte warsztaty plastyczne, które będą prowadzone w dniach 19 – 21 sierpnia 2019 r. od godz. 11:00 (w zależności od aury) na Placu Zwycięstwa lub w Gryfickim Domu Kultury przez uczestniczki pleneru malarskiego w tematach i technikach;
Joannę Małoszczyk - „PRZYPADEK, NIE PRZYPADEK „ (abstrakcja),
Ewę Witkowską - „PRACA Z WYOBRAŹNIĄ – ABSTRAKCYJNY KOLOR LUB NIEOCZYWISTE ZESTAWIENIE” (tempera)
Monikę Artiuch - „DZIEWCZYNA Z KWIATAMI” (kolaż)

Zgłoszenia osób zainteresowanych oraz informacje na temat warsztatów w sekretariacie GDK, infogdk@o2.pl, lub tel. 91 384 26 88.


 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia