BAL STUDNIÓWKOWY W HERBERCIE - ZDJĘCIA

Na 100 dni przed maturą, uczniowie ostatnich klas z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie bawili się na balu studniówkowym. Na ten jeden niezapomniany wieczór maturzyści zapomnieli o zbliżającym się egzaminie dojrzałości. Zapraszamy na naszą relację ze studniówki.

Styczniowy wieczór gwiazdy zapala,
Księżyc po niebie już brodzi,
Dziś Wielka Gala,
Bawić się będą starsi i młodzi.

Dzisiejszej nocy nikt z nas nie zaśnie,
Noc to szczególna, noc jedyna,
Wieczór z tysiąca jednej baśni
Polonezem będzie się zaczynać.

Tymi słowami przywitali wszystkich na balu studniówkowym Klaudia, Grzegorz i Mateusz – tegoroczni maturzyści ZSP im. Z. Herberta w Trzebiatowie. Wśród obecnych, oprócz całej społeczności Herberta, znaleźli się również: przedstawiciel organu prowadzącego szkołę – Przewodniczący Rady Powiatu pan Marek Gołuchowski oraz rodzice trzecioklasistów.
Na wyjątkowość tej Nocy Studniówkowej wskazywała również w swoim przemówieniu pani dyrektor Jadwiga Jaworska. Podkreślała, że uroczystość ta jest niezapomnianym przeżyciem także z tego względu, że po raz ostatni w takim towarzystwie. - Gdy patrzę dzisiaj na Was, widzę już nie tylko młodzież szkolną, lecz pełnych nadziei, gotowych wejść w dorosłe, prawdziwe życie młodych ludzi – mówiła pani dyrektor i życzyła siły w zmierzaniu się ze światem i swoimi marzeniami. Ale studniówka to przede wszystkim czas zabawy, więc kończąc swoje przemówienie powiedziała: - bawcie się dobrze, niech Bal Studniówkowy będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem, niech pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości i szkolnych lat.
Wspaniałej zabawy życzył maturzystom również pan Marek Gołuchowski, który przeczytał także życzenia od nieobecnego na balu Starosty Powiatu Gryfickiego pana Kazimierza Sacia. Telefoniczne i listowne życzenia przesłali również: wicestarosta Powiatu Gryfickiego pan Ireneusz Wojciechowicz, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego pani Marta Łakomy-Zinowik oraz Burmistrz Trzebiatowa pan Józef Domański.
Prowadzący, w imieniu wszystkich maturzystów, skierowali słowa podziękowania do Dyrekcji Szkoły i nauczycieli, podkreślając, że zawsze mogą liczyć na ich pomocną dłoń w chwilach zwątpienia, potknięć i trudności. Dziękowali za wyrozumiałość, uśmiech i przyjazną atmosferę. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy aktywnie włączyli się w organizację balu.
Maturzyści nie zapomnieli również o swoich wychowawcach, przygotowując dla nich urocze i pełne wzruszeń podziękowania.
Całość dopełnił oczywiście wspaniały polonez wywołujący wśród zebranych ogromny entuzjazm i gromkie brawa.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia