Barbara Pasek będzie gościem X Powiatowych Targów Edukacyjnych

Dziennikarka stacji TVN Barbara Pasek będzie gościem specjalnym tegorocznych X Powiatowych Targów Edukacyjnych. Targi organizowane w Gryf Arenie dają młodzieży możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i wyboru dalszego sposobu kształcenia. Wydarzenie odbędzie się w środę, 14 marca br.
 

To będą jubileuszowe - X Powiatowe Targi Edukacyjne. Tradycyjnie podczas imprezy swoją ofertę edukacyjną zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne oraz uczelnie wyższe. Co więcej, podczas targów będzie można skorzystać z profesjonalnego doradztwa zawodowego i zasięgnąć informacji dofinansowaniu małych firm. Będzie to także możliwość spotkania i porozmawiania ze specjalistami ds. funduszy unijnych i okazja do zapoznania się z ofertą pracy sezonowej.

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy zapowiadają mini foto budkę, a także stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Tegorocznym gościem specjalnym targów będzie Barbara Pasek – dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Targi, których organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Gryficach, odbędą się już w środę, 14 marca br. w godz. 11:00 – 14:00 na hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia