Będzie nowa nawierzchnia na odcinku Borzyszewo - Popiele

Budowa chodnika w Borzyszewie trwa już od kilku pewnego czasu. Za kilka tygodni powinna się rozpocząć także budowa drogi na odcinku Borzyszewo – Popiele, na który ogłoszono już przetarg.
 

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na przebudowę DW 105 na odcinku Popiele – Zaleszczyce. To kolejny etap inwestycji, jaką od ubiegłego roku realizuje w tym miejscu województwo zachodniopomorskie.

- Przetarg jest ogłoszony, sądzimy, że już w czerwcu wyłoniony wykonawca rozpocznie prace. Te jak poprzednio, będą polegać na wyłożeniu nowej nawierzchni. W ubiegłym roku nową nawierzchnię wykonano od przejazdu w Gryficach do Borzyszewa. Teraz roboty odbywać się będą na dalszym odcinku drogi, czyli od Borzyszewa do Popiela, a dokładnie do przejazdu ciuchci – informuje redakcję SuperPortalu24 Ryszard Liegmann kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gryficach.

To nie jedyne prace, jakie prowadzone są w tej części gminy Gryfice. Od kilku tygodni trwa także budowa dalszej części chodnika dla pieszych – do Borzyszewa. Jak przekazuje R. Liegmann, tu prace są już wykonane w blisko pięćdziesięciu procentach. W przyszłości chodnik wybudowany zostanie również na odcinku Borzyszewo – Popiele.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia