Cerkwica, Karnice, Trzebiatów, Mrzeżyno…. każdy zagra z WOŚP

Niewiele dni dzieli nas od  26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem – „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Cerkwica już w sobotę 13 stycznia rozpoczyna 26 finał WOŚP. Już o godzinie 16:00 rozpoczną się występy dzieci i młodzieży szkolnej, następnie planowane jest karaoke, poczym sceną zawładnie zespół "Żurawianki". Całość finału przygotowana zostanie przy pomocy OSP z Cerkwicy.

Natomiast w niedzielę WOŚP zagra w  Karnicach. Start godz. 15:00. W programie przewidziane są licytacje, które poprowadzi pan Andrzej Przeździęk oraz występy lokalnych artystów. Nie zabraknie również smakołyków. Tak jak w poprzednich latach nie zabraknie wolontariuszy  z Gryfic, Trzebiatowa, Mrzeżyna czy Karnic. Pobijemy kolejny rekord? Jakie atrakcje uprzyjemnią ten dzień? OSP Mrzeżyno zaprasza na Mrzeżyński Bieg WOŚP z Jackiem Kabatą, który rozpocznie się w centrum Mrzeżyna o godzinie 10.00, a dla uczestników zostaną rozlosowane  oficjalne koszulki biegowe. Po biegu zorganizowana zostanie  licytacja certyfikatu przebiegniętych kilometrów. Kolejną atrakcją ma być ciepły poczęstunek przy ognisku.  Trzebiatów z kolei świętować będzie na placu przy Ratuszu Miejskim już od godziny 16.30, a w programie przewidziane są występy dzieci i młodzieży, występ zespołu KEX, pokazy ognia Fire- Mist, czy szanty zespołu Kabestan. I oczywiście światełko do nieba o godzinie 20.00 . Całość atrakcji uświetniać będą liczne licytacje atrakcyjnych gadżetów.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia