Charytatywny Maraton Zumby dla chorego Jasia

Już w niedzielę w Gryf Arenie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Jasia. Dochód z wydarzenia będzie przekazany na leczenie chorego 4-latka.

Jaś od blisko roku choruje na białaczkę. Każdego dnia, chłopiec mierzy się z chorobą. Leczenie często daje powikłania, ale on wie, że nie można się poddawać.

Specjalnie dla chłopca, już w najbliższą niedzielę w Gryf Arenie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby, który organizuje Fitnessfera. Trzy godziny gorącego tańca zapewnią instruktorzy: Adriana Derkowska – Police, Kamil Potępa – Trzebiatów, Paulin Radke – Gryfino, Joanna Skoczeń – Niechorze oraz Sandra Lewicka i Karolina Ruta – Gryfice.

Udział w imprezie możliwy będzie po wpłaceniu cegiełki – 30 złotych. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na leczenie Jasia.

Do akcji dołącza się również PSONI koło Gryfice, które specjalnie na ten dzień przygotowało liczne atrakcje dla dzieci tj. malowanie twarzy, modelowanie balonów, gry i zabawy. W sprzedaży będą świeżo wyciskane soki i słodkie wypieki – cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie 4-latka. Ponadto podczas imprezy do wylicytowania będą vouchery przekazane przez sponsorów.

Wspomóc leczenie Jasia można również poprzez podarowanie na jego leczenie 1% swojego podatku.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 15.00 – 18.00.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia