Chętni do grania w szkole muzycznej Casio. Trwa rekrutacja

Myślisz o graniu na keyboardzie, pianinie, gitarze lub perkusji? Wstąp do Szkoły Muzycznej Casio. Tu nauczą Cię tego, o czym od dawna marzysz.

Idea Szkół Muzycznych Casio jest elastyczna i otwarta na rozwój muzyczny dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Zajęcia prowadzone są w systemie indywidualnym oraz grupowym. Oprócz gry na keyboardach i pianinach w Casio prowadzone są zajęcia nauki gry na instrumentach takich jak gitara, perkusja i innych – to wg indywidualnej oferty każdej placówki oraz zajęcia wczesnodziecięce pt. „Muzyczne podróże Zebrusia”. Te ostatnie skierowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Dodatkowo, Szkoła Muzyczna Casio prowadzi zajęcia wokalne i zespoły muzyczne.

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej Casio trwa przez cały rok. Dzięki temu kształcenie w wybranym kierunku można rozpocząć w dowolnej chwili i tym samym zacząć spełniać swoje marzenia.
Więcej informacji na temat szkoły i programu zajęć można uzyskać, dzwoniąc pod numer tel. 883688040 bądź na stronie internetowej www.casiogryfice.pl.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia