„Chłopcy z Zabawkami” – zaproszenie na koncert

Już jutro odbędzie się kolejny koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego. Tym razem dla publiczności zgromadzonej w Ogrodzie Japońskim zagra zespół "Chłopcy z Zabawkami".

Czwarty już koncert w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego, który odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

Przed koncertem zespołu "Chłopcy z Zabawkami" wystąpią solistki: Marta Szczepańska, Nikola Jodłowska i Katarzyna Roszyk z ogniska muzycznego GDK pod kierownictwem Aleksandry Nieszporek, instruktora z Gryfickiego Domu Kultury.

Kilka słów o artyście:

Tomasz Skierczyński urodził się w Gryficach, a swoją wczesną młodość spędził w Brojcach. Po kilku latach wraz z rodziną przeprowadził się do Gryfic. W okresie pełnoletności zamieszkał w Szczecinie, gdzie stworzył kilka projektów muzycznych. Tomek Skierczyński, jest gitarzystą i wokalistą, autorem muzyki i tekstów, gra również na harmonijce ustnej. Od 15 lat występuje na scenie z niezależnym alt rockowym zespołem Time To Express, z którym nagrał 3 albumy. Ponadto stworzył projekt o nazwie Fading Leaves stawiając na alternatywną muzykę soft folkową. od 2018 roku komponuje pod szyldem Chłopiec z Zabawkami. Gitara akustyczna, kilka odjechanych gadżetów na prąd pod nogami, mikrofon i tuzin harmonijek to jego zabawki, którymi bawi się w muzykę. Chłopiec z zabawkami zadebiutował piosenką „Era Samotności”, z miejsca stając na podium listy przebojów audycji „Będzie Głośno” czwartego programu Polskiego Radia utrzymując się tam przez kolejne pół roku.

Najnowszy singiel „Czarne” trafił już do wszystkich stacji radiowych w Polsce.

Kilka słów o singlu:

"Czarne", czyli muzyczne wspomnienia Tomka Skierczyńskiego z młodości

Artysta swoją młodość spędził w Brojcach. To tam było słynne Czarne, czyli miejsce gdzie młodzi ludzie spędzali wolny czas. W latach 80 i 90 nie było jeszcze smartfonów i internetu, a każdy dzieciak spędzał czas na wolnym powietrzu. Piosenka "Czarne" opowiada o beztrosce płynącej z młodzieńczych lat i jest alegorią do obecnych czasów w których żyją młodzi ludzie.

Singiel "Czarne" można już usłyszeć na stronie https://www.youtube.com/watch?v=OpHazTNqLBc&feature=youtu.be

Podczas koncertu wystąpią:

Tomek Skierczyński (śpiew, gitara akustyczna, gitara elektryczna, harmonijka ustna),

Radosław Ignatiuk (gitara akustyczna, gitara elektryczna),

Aleksander Stawiarz (gitara basowa),

Radosław Winczewski (perkusja).

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia