"Czerwony mostek" uszkodzony. Mieszkańcy ostrzegają i proszą o naprawę!

Zepsuty "czerwony mostek" przy ulicy Zdrojowej w Gryficach drażni wielu naszych czytelników, którzy proszą o interwencje redakcji w tej sprawie. Gdzie bezpieczeństwo spacerowiczów? - pyta nasza czytelniczka Sylwia. 
 

Od kilkunastu dni do naszej redakcji docierają sygnały o uszkodzonym moście w Gryficach. Chodzi o tak zwany "czerwony mostek" przy ulicy Zdrojowej w Gryficach. Most, który łączy dwie strony Regi ma ubytki. - Gdzie bezpieczeństwo spacerowiczów? - pyta pani Sylwia i wysyła zdjęcia do naszej redakcji.

- Buduje się kładki za kilkaset tysięcy złotych, a nie potrafi się utrzymać w należytym stanie mostów, które istnieją - żali się w rozmowie telefonicznej, zbulwersowany mieszkaniec Gryfic. - Zajmijcie się tym, bo przecież mamy XXI wiek i służby odpowiedzialne za ten most powinny się tym zająć - mówił mieszkaniec Gryfic, który korzysta z mostu.

Most łączy osiedle XXX-lecia ze Zdrojami. Wielu mieszkańców osiedla wybiera ten most, żeby przedostać się na drugą część miasta. To właśnie dlatego ważne jest, aby przejście było bezpieczne. 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia