Czyje ciało wyłowiono z rowu melioracyjnego? Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Zwłoki wyłowiono we wrześniu z rowu melioracyjnego w Gryficach. Do dziś nie udało się ustalić, do kogo należy ciało. 

Zwłoki mężczyzny znaleziono 20 września ub. r. około południa w okolicach ulicy Niekładzkiej w Gryficach. Ciało odkryli przypadkowo pracownicy zajmujący się oczyszczaniem rowu melioracyjnego. Przeprowadzone śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich. Znaczny stan rozkładu ciała nie pozwolił jak dotąd na ustalenie tożsamości zmarłego. 

W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek, który publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 50 – 60 lat, mógł być osobą bezdomną. 

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, pod numerem telefonu 91-82-11-725, 91-82-11-740 lub 997.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia