Czyje ciało wyłowiono z rowu melioracyjnego?

Kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono w drugiej połowie września w rowie melioracyjnym? Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Zwłoki mężczyzny znaleziono 20 września br. około południa w okolicach ulicy Niekładzkiej w Gryficach. Wtedy też pracownik zajmujący się oczyszczaniem rowu melioracyjnego, przypadkowo odkrył martwego człowieka.

Jak informuje zastępca Prokuratora Rejonowego w Gryficach, w sprawie prowadzone jest śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. – Dotychczas przeprowadzone czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości zwłok – informuje naszą redakcję prokurator Anna Brzózka. Z uwagi na zaawansowany stan rozkładu zwłok nie można potwierdzić ani wykluczyć czy ciało należało do poszukiwanego przez gryficką policję zaginionego mężczyzny.

Mająca się odbyć dziś w Zakładzie Medycyny Sądowej sekcja zwłok, ma wyjaśnić, do kogo należało ciało. – Prokuratura zleciła biegłym m.in. określenie niezbędnych narządów do badań DNA oraz dalszych badań identyfikacyjnych – przekazuje nam prok. Anna Brzózka. 
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia