Dziennikarka z Trzebiatowa zostaje wiceburmistrzem Gryfic!

Urząd wiceburmistrza w Gryficach objęła Marzena Domaradzka. Dzisiaj (19.04.) burmisrz Gryfic Andrzej Szczygieł miał podpisać umowę z nowym zastępcą.

Do tej pory Marzena Domaradzka z pracą w samorządzie nie miała nic wspólnego, ponieważ przez całe życie była dziennikarką. Najpierw w mediach regionalnych, a przez ostatnie lata wydawała swój lokalny portal Gryfickie.info i gazetę Puls Miasta. Oprócz pracy w mediach przez ostatnich 11 lat zajmowała się prowadzeniem swojego biznesu.

W kampanii wyborczej dziennikarka bardzo mocno związała się z komitetem wyborczym burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. Między innymi prowadziła debatę wyborczą organizowaną przez komitet wyborczy Ziemia Gryficka – Powiat Gryficki.

Na zdjęciu: burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł i Marzena Domaradzka podczas debaty wyborczej w Gryficach.

Informacja o powołaniu Domaradzkiej na urząd wiceburmistrza krąży po całym powiecie od końca marca bieżącego roku. Wówczas burmistrz Andrzej Szczygieł podzielił się tą informacją ze swoimi współpracownikami. Wiadomość szybko wyszła poza wąskie grono. Większość jednak uważała, że to zwyczajny żart w związku ze zbliżającym się 1 kwietnia Prima Aprilis. Mijały kolejne dni, fotel wiceburmistrza wciąż pozostawał nieobsadzony. Dziś (19.04.) media tworzone przez ludzi burmistrza Gryfic opublikowały informacje o powołaniu Marzeny Domaradzkiej na to stanowisko.

- To prawda. Dziś podpisałam umowę i od wtorku zaczynam pracę – potwierdziła w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 Marzena Domaradzka – wiceburmistrz Gryfic.

Więcej o nowej pani wiceburmistrz i o zadaniach, którymi będzie zajmowała się w gminie napiszemy po świętach na łamach naszego portalu.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia