Enea informuje: znowu nie będzie prądu

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że z utrudnieniami związanymi z przerwami w dostawach energii elektrycznej zmagać będą musieli się mieszkańcy jednej z nadmorskich miejscowości. Niestety, nie mamy dobrych wieści: pojawiły się kolejne komunikaty, świadczące o planowanych odcięciach dostaw prądu. Na niedogodności muszą przygotować się także mieszkańcy kilku innych miejsc w powiecie.

Pobierowo od kilku dni nękane jest przerwami w dostawach energii elektrycznej. Prądu w gniazdkach brakuje na zmianę w adresach, zlokalizowanych przy różnych ulicach. Do tej pory problemy mieli mieszkańcy m. in. posesji przy ul. Grunwaldzkiej, Łowickiej, Krakowskiej i Opolskiej i Okrzei. Prądu zabraknie także w przyszły poniedziałek, 16 października. Mowa tutaj o ulicach: Grudziądzka, Piastowska (od Powstańców do Granicznej), Lipcowa, Majowa, Polna, Cicha i Graniczna.

Podobna sytuacja wydarzy się w miejscowości Wyszogóra (PKP) i Potuliniec (wieś), gdzie przerwy w dostawach energii elektrycznej planowane są na 17 i 18 października (odpowiednio: od godziny 8.00 do 17.00 i od 8.00 do 18.00). Na niedogodności będą narażeni także mieszkańcy miejscowości Potuliniec (Budowa), Lisowo (PGR), Lisowo (wieś) i Likowo (osada). Elektryczności zabraknie tam w piątek, 20 października, pomiędzy godziną 8.00 a 17.00.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia