FERIE W ZESPOLE SZKÓŁ WZDZ W TRZEBIATOWIE

Ferie 2017 w naszym regionie już na półmetku. Na dzieci, które zdecydowały się spędzić wolny od nauki czas w trzebiatowskim Zespole Szkół WZDZ, każdego dnia czekają liczne rozrywki.

Każdego dnia w ramach ferii, trzebiatowski Zespół Szkół WZDZ odwiedza kilkadziesiąt dzieci. W czasie codziennych, kilkugodzinnych zajęć maluchy nie mogą narzekać na nudę. Wszystko za sprawą atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla najmłodszych, którzy w czasie ferii pozostali w mieście. I tak w pierwszym tygodniu zimowej przerwy od nauki dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych – bo jak wszystkim dobrze wiadomo „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, a także artystycznych i kulinarnych. Chętni, za drobną opłatą wybrali się do Kołobrzegu, aby na lodowisku poślizgać się na łyżwach.
W drugim tygodniu ferii w WZDZ także nie będzie brakować atrakcji. Wśród nich m.in. podchody, czyli poszukiwanie skarbów w terenie, zajęcia artystyczne i sportowe, czy zajęcia kulinarne, podczas których dzieci będą przygotowywać słodkości na tłusty czwartek.
Zespół Szkół WZDZ zaprasza chętne dzieci do skorzystania z oferty, jaką przygotowano dla nich w okresie drugiego tygodnia ferii.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia