Gryficka biblioteka zaprasza najmłodszych…

„W krainie epokowych inspiracji”, to tytuł spotkań, jakie na ostatnie tygodnie wakacji dla najmłodszych przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach. W programie m.in. zajęcia z gliny, pokazy rycerskie i warsztaty 3D.

Od 16 do 31 sierpnia na dziale dziecięcym oprócz wypożyczenia książki na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji.

- Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych harców i zabaw. W godzinach od 10:00 do 13:00 będziemy się przenosić do „Krainy epokowych inspiracji”, gdzie odbywać się będą zajęcia zorganizowane inspirowane epokami historycznymi – przekazuje naszej redakcji Anna Korzeniowska młodszy bibliotekarz.
W programie zajęć m.in. Prehistoria (pisanie bez liter i zajęcia z gliny), Średniowiecze (pokazy rycerskie, robótki ręczne), Nowożytność (naukowy zawrót głowy), Współczesność (warsztaty techniki 3D).
Dodatkowo, na najmłodszych czekać będą gry planszowe, Kinect Xbox i tablety, a w każdy wtorek w godz. 10:00 – 13:00 kino letnie.
Na wszystkie zajęcia wstęp jest wolny. Na zajęcia z gliny, które odbędą się 21 sierpnia, zbierane są zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia