Gryficka Rega 2016 – ruszyło głosowanie!

Gospodarka, turystyka, edukacja i kultura – to między innymi w tych kategoriach można typować swoich faworytów w plebiscycie „Gryficka Rega 2016”. Głosowanie właśnie ruszyło, a swoje wybory możecie zgłaszać za pomocą internetowej ankiety.

„Gryficka Rega” to konkurs, którego nadrzędnym celem jest wyróżnienie osób i instytucji, których działalność gospodarcza, kulturalna i społeczna miała istotny i jednocześnie pozytywny wpływ na wydarzenia i rozwój Powiatu Gryfickiego w ubiegłym roku.

Kategorie, w których możecie głosować to: Gospodarka (najprężniej działające przedsiębiorstwo), Turystyka (najlepszy hotel, pensjonat itd.), Edukacja (szkoła, jednostka oświatowa, wydarzenie lub pracownik), Kultura (najlepsza impreza lub artysta), Sport (wydarzenie, sportowiec, działacz lub stowarzyszenie), Ambasador Powiatu (firma lub osoba reprezentująca powiat na zewnątrz), Rolnictwo (gospodarstwo lub firma), Mały Biznes (małe lub średnie przedsiębiorstwo), Samorząd Lokalny (najaktywniejszy samorząd), Wolontariusz Roku (osoba lub organizacja) i Młode Wilki (młode osoby, które wykazały się wybitnymi osiągnięciami).

Organizatorzy informują, że śladem doświadczeń z 2016 roku – głosowanie odbędzie się drogą elektroniczną. Na stronie http://www.gryfice.pl/gryficka-rega.html i na fanpage’u plebiscytu na portalu Facebook od dziś dostępna jest prosta ankieta, za pomocą której możecie wesprzeć swoich faworytów. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody. Nie zwlekajcie i już dziś weźcie udział w wybieraniu zwycięzców!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia