IV Runda Pucharu Polski, awans do kolejnej rundy Wichra oraz Regi...

3 marca ruszyła kolejna runda zmagań w Pucharze Polski.

W Niechorzu czwartoligowiec Intermarche Rega Trzebiatów znokautowała drużynę gospodarzy Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Wynik spotkania w 20 minucie otworzył młody zawodnik przyjezdnych Patryk Łapa, 10 minut później był remis 1:1, gospodarze poszli za ciosem i po 38 minutach gry prowadzili 2:1. Radość nie potrawała długo, gdy w 44 miucie bramkę na 2:2 do siatki rywali ponownie strzelił Patryk Łapa, a minute później kolejną bramkę dołożył Igor Duńczak. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy Wybrzeża ponownie doprowadzili do remisu, lecz to była ich ostatnia bramka w tym meczu, kolejne bramki strzelali już tylko zawodnicy z Trzebiatowa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:9 dla przyjezdnych. Rewelacyjny mecz rozegrał Patryk Łapa, gdyż do bramki rywali wpakował jeszcze trzy razy, kolejne dwie strzelił Igor Duńczak oraz jedno trafienie zaliczył Mateusz Przygoda.
Natomiast w Trzebiatowie Wicher Brojce podejmował, także czwartoligowca Sparte Węgorzyno. Pierwsza bramka wpadła w 12 minucie dla zespołu z Węgorzyna w 38 minucie wyrównał Arkadiusz Szustek, a cztery minuty później na prowadzenie Wichra wyprowadził nowy zawodnik Vladyslav Dorosh, lecz bramkę do szatni strzelił zawodnik czwartoligowca i do przerwy było 2:2. W 51 minucie brojczanie stracili bramkę na 2:3, lecz 9 minut poźniej w polu karnym został zfaulofany zawodnik Wichra, a pewnie rzut karny wykonał Marcin Kocur. Regulaminowy czas nie starczył, aby wyłonić zespół awansujący dalej, więc rozpoczęto serię rzutów karnych, po której zwyciężyła drużyna Wichra Brojce. Decydujący rzut karny wykorzystał Mariusz Marcinkowski.