Już wkrótce Top Hip Hop Fest Płoty. Na scenie m.in. Sobota, Słoń i Pokahontaz

Dokładnie za tydzień rozpocznie się pierwszy Top Hip Hop Fest Płoty. Na scenie wystąpią ikony sceny hip-hopowej w Polsce. Wśród nich Michał „Sobota” Sobolewski. Zobacz jak kupić bilety.

Top Hip Hop Fest Płoty odbędzie już 13-15 kwietnia w płotowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Organizatorzy już dziś obiecują wiele niespodzianek z udziałem zaproszonych gwiazd. Tych, którzy jeszcze rozważają swój udział w imprezie, z pewnością zachęci informacja, że Rega Arena wprowadziła ceny promocyjne. Za 40 zł można kupić bilet na pięć koncertów jednego dnia (tak będzie w piątek i niedzielę, w sobotę odbędą się „tylko” cztery koncerty, ale za to jakie).

Podczas festiwalu wystąpią największe gwiazdy polskiej rap sceny. Zacząć należy od Słonia, który w tym roku obchodzi 10-lecie projektu WSRH, czyli Wyższej Szkoły Robienia Hałasu. Dla fanów Demonologii – obecność na tej imprezie jest obowiązkowa.

- Poza Słoniem, wystąpi także Małpa, raper znany z intelektualnych „rozkminek”, trafiający do publiczności, która w rapie szuka czegoś więcej niż tylko osiedlowych awantur. Jego dwie płyty „Kilka numerów o czymś” i „Mówi!” mają dziś status kultowych. Z kolei, sobotni występ Pokahontaz, to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju nie tylko dla fanów Paktofoniki i Magika, ale dla wszystkich, którzy wychowali się na polskim rapie początku XXI wieku. Fokus i Rahim to weterani polskiej sceny hip-hopowej, a sobotni koncert w Rega Arena, to ukłon Organizatora w stronę dorosłych fanów hip-hopu, a jak wiemy – tych nie brakuje. Któż nie zna „Jestem Bogiem” i „Chwile ulotne”? Tak, to właśnie Paktofonika, której członkowie – Rahim i Fokus obecnie tworzą projekt Pokahontaz. Na koncercie usłyszymy także ich nową płytę – informują organizatorzy imprezy. - W niedzielę będziemy się bawić przy nawijkach szczecińskiego rapera Soboty, którego także nie trzeba nikomu przedstawiać – „Tańcz głupia”, kawałki z Reną i Popkiem, to tylko kilka projektów, w które był zaangażowany w ciągu ostatnich lat.

Każdego dnia imprezy bramki na koncerty otwarte będą o godz. 16.00. Patronat nad imprezą objął serwis Popkiller i Yotuber LuckyOne.

Więcej informacji na fanepegu’u Hali Rega Arena: https://www.facebook.com/Hala-Sportowo-Widowiskowa-w-P%C5%82otach-225144...

Bilety dostępne w Hali i w serwisie: https://www.bilety24.pl/organizator/miejsko-gminny-osrodek-kultury-i-spo...

Już wkrótce na SuperPortalu24 ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na - Top Hip Hop Fest Płoty. Śledźcie Nas uważnie!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia