KAŻDEGO DNIA TO MIEJSCE ODWIEDZAJĄ SETKI OSÓB

Ponad 170 tys. w 2016 roku odwiedziło halę widowiskowo-sportową w Gryficach. Gryf Arena przyciąga zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe, które chętnie wykorzystują możliwości, jakie stwarza im obiekt przy ulicy Piłsudskiego 35.

Hala widowiskowo-sportowa, która za nieco ponad cztery miesiące obchodzić swoje czwarte urodziny cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Każdego roku obiekt przy ulicy Piłsudskiego jest chętnie odwiedzany przez miłośników sportu i nie tylko, bo przecież na obiekcie odbywa się wiele licznych imprez niezwiązanych ze sportem.
Tylko w 2016 roku Gryf Arenę odwiedziło aż 170 tys. osób. Z tego każdego dnia, w zajęciach sportowych odbywających się na hali uczestniczy 350 uczniów. Na przestrzeni tygodnia jest to 1750 uczniów, a w ciągu całego roku szkolnego aż 70 tysięcy młodych ludzi. To sprawia, że każdego dnia w godz. od 8.00 do 21.00 obiekt jest w 100 procentach wypełniony przez odwiedzające go osoby.
Z hali chętnie korzystają nie tylko uczniowie, którzy odbywają tutaj zajęcia z wychowania fizycznego, ale także seniorzy – studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, liczne grupy zorganizowane i stowarzyszenia. Cztery z nich na stałe współpracują z Gryf Areną. Swoje zajęcia mają tutaj dzieci z prywatnego przedszkola językowego Cool Kids, uczniowie prywatnej szkoły językowej Top Link i podopieczni MOS w Waniorowie.
Gryf Arena na stałe wpisała w swój kalendarz wiele imprez sportowych. To tutaj odbywają się rozgrywki Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu oraz Gryfickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, które oprócz zawodników gromadzą na trybunach kolejne setki kibiców. Obiekt chętnie też odwiedzają osoby, które chcą skorzystać z siłowni, klubu fitness, sali boksu, crossfit-u i sportów walki, squasha, sauny suchej i parowej czy kawiarni.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia