Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze...

Trzy osoby ucierpiały w wypadku, do którego doszło dziś na krajowej „szóstce”. Przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Znamy już przyczyny wypadku, do którego doszło dziś kilka minut po godzinie 14 na DK nr 6. Ze wstępnych ustaleń przekazanych naszej redakcji przez rzecznika prasowego gryfickiej policji wynika, że kierujący Volkswagenem Passatem, jadący od strony Modlimowa, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącymi od strony Płotów dwoma samochodami.
- W wyniku zderzenia do szpitala trafił kierowca osobowego VW Passat oraz kierująca Volvo. Kobieta po przeprowadzeniu diagnostyki medycznej została wypisana do domu. Do szpitala trafiła również kierująca samochodem marki Hyundai, która musiała w nim pozostać. Pasażerka Hyundaia nie odniosła obrażeń – informuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz z KPP w Gryficach. – W tej sprawie Komenda Powiatowa Policji w Gryficach cały czas prowadzi czynności. Pojazdy zostały zabezpieczone i trafiły na parking strzeżony celem przeprowadzenia oględzin – dodaje.
W związku z trudnymi warunkami pogodowymi policja apeluje o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia