Kolejny sklep Dino w powiecie gryfickim. Wiemy, gdzie powstanie...

W zeszłym roku market sieci Dino otworzono w Płotach. Od kilku lat sklep pod tym szyldem znajduje się także w Niechorzu. Teraz, nadszedł czas na kolejną gminę w powiecie gryfickim.

Po Niechorzu (gm. Rewal) i Płotach przyszedł czas na Brojce. To tutaj w najbliższych miesiącach ma powstać nowy market należący do sieci Dino. Będzie to pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w tej gminie.

- Rozmowy trwały już od ubiegłego roku. Sklep powstanie przy ulicy Długiej, na działce położonej w pobliżu skrzyżowania w stronę Stołąża – informuje reporterkę SuperPortalu24 wójt Brojc Stanisław Gnosowski. - Po rozmowie z inwestorem uzyskałem informację, że budowa rozpocznie się w tym roku, jeżeli będą odpowiednie warunki pogodowe to może również i w tym roku się zakończy.

Sieć Dino stworzono 16 lat temu. Pierwsze markety pod tym szyldem zostały wybudowane w 1999 roku. Do grudnia 2017 roku sieć liczyła już 775 placówek. Sklep oferuje swoim klientom ponad 4 tysiące produktów w tym pełną ofertę artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia