Krajowe Święto Ludowe w Gryficach. Wiemy, co się będzie działo...

Już za kilka tygodni w Gryficach odbędzie się Krajowy Zjazd Ludowców. O tym, co 26 maja będzie się działo m.in. na Placu Zwycięstwa, opowiedział nam  Jarosław Rzepa wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego i Prezes ZW PSL. [Oglądaj relację filmową]

26 maja do Gryfic zjadą ludowcy z całej Polski. To właśnie tu odbędzie się tegoroczne wielkie Krajowe Święto Ludowe. W tym roku obchody będą połączone z międzynarodowym Dniem Matki.
Znany jest już szczegółowy program imprezy. Zgodnie z nim rozpoczęcie obchodów przewidziane jest na godz. 11.00. O godz. 13.30, tuż po zakończonej mszy św. odbędzie się przemarsz ulicami miasta z udziałem pocztów sztandarowych. O 14.30 zaplanowana jest część oficjalna obchodów, a od godz. 16.00 rozpoczną się występy artystyczne.

Obchodom towarzyszyć będą liczne atrakcje. Będą stoiska z lokalnymi produktami, zawody, występy, w tym półfinalistki programu „Disco Start” 2018 Darii Dydyny, orkiestry Red Swing Low, gryfickich „Przepióreczek”. Gwiazdą imprezy będzie Czadoman.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia