Ktoś potrącił mężczyznę i uciekł? Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia…

Poszkodowany mężczyzna leżał na poboczu. Zauważył go kierowca, który przejeżdżał obok. Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe.

Dziś (07.03.) około godziny 12:30 służby otrzymały informacje o potrąconym mężczyźnie, który leży na poboczu, na trasie Gryfice-Golczewo. Dokładnie w miejscowości Jasiel (gm. Gryfice). Leżącego mężczyznę zauważył kierowca, który akurat przejeżdżał obok. -  Człowiek, który leżał przy drodze powiedział, że został potrącony i prosi o wezwanie pogotowia . Poszkodowany narzekał na ból głowy i twierdził, że nie może ruszać nogami – przekazuje nam osoba, która była na miejscu zdarzenia.

Do Jaśla przyjechali policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna, został przewieziony do szpitala. Jak przekazuje w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 Zbigniew Frąckiewicz rzecznik prasowy KKP w Gryficach, mężczyzna jeszcze dziś opuścił szpital. Nie miał żadnych obrażeń. Czy  naprawdę został potrącony? To ustali policja. Ustalono już, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia