Ktoś ukradł lodziarnie!

Dziś w nocy (19.05.) została skradziona lodziarnia. Przyczepa z lodami znajdowała się na przeciwko budynku ZUS-u, przy ulicy Jana Dąbskiego w Gryficach.

Około godziny trzeciej w nocy złodzieje dokonali kradzieży. Jak ustaliła redakcja SuperPortalu24, matka właściciela lodziarni usłyszała hałas. Bandyci wyrwali wszystkie przyłącza, przyczepę zamocowali na hak do swojego pojazdu i odjechali. Kobieta, która usłyszała niepokojące dźwięki, powiadomiła syna. Gdy właściciel, niezwłocznie przyjechał na miejsce, po lodziarni nie było już śladu.

- Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci dokonali penetracji terenu i zabezpieczyli ślady - przekazał reporterowi SuperPortalu24 podinsp. Tomasz Piętal zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. - Policjanci zabezpieczają także zapisy z monitoringu, a kamer w tej okolicy jest bardzo dużo - dodaje zastępca komendanta.

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji złodzieje zostawili dużo śladów. Między innymi z przyczepy wyciekła woda, która wskazała kierunek ucieczki.

Zapewne są ludzie, którzy widzieli zajście. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policją w Gryficach tel: 91 38 57 511.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia