Niedziela, 23 listopada 2014r. Dziś imieniny: .
   Szanowni Państwo , niezależnie od wyniku pragnę podziękować tym, którzy docenili moją pracę i poprzez głos oddany na mnie wyrazili aprobatę dla moich dotychczasowych działań. Dziękuję za zaufanie Zygmunt Dziewguć      Szanowni Państwo , niezależnie od wyniku pragnę podziękować tym, którzy docenili moją pracę i poprzez głos oddany na mnie wyrazili aprobatę dla moich dotychczasowych działań. Dziękuję za zaufanie Zygmunt Dziewguć      Szanowni Państwo , niezależnie od wyniku pragnę podziękować tym, którzy docenili moją pracę i poprzez głos oddany na mnie wyrazili aprobatę dla moich dotychczasowych działań. Dziękuję za zaufanie Zygmunt Dziewguć   


Odpowiadających wiadomości 1606. Aktualna strona 1 z 54

Dwa śliczne szczeniaki suczka i piesek w wieku około 3 miesięcy, poszukują domu u ludzi z dobrym sercem. Są wesołe, bardzo lgną do człowieka.
 
Prezes Młodzieży Wszechpolskiej w Gryficach Grzegorz Solorz - Kwiatkowski, podczas spotkania z kandydatem na burmistrza Gryfic Stanisławem Hołubczakiem, zapytał wprost gospodarza spotkania. Czy jako przyszły burmistrz ma zamiar zwalniać byłych funkcjonariuszy Służb Bezpieczeństwa, którzy do tej pory mimo podeszłego wieku zajmują wysokie stanowiska urzędnicze. ZOBACZ FILM
 
Spotkanie przedwyborcze z kandydatem na burmistrza Gryfic Stanisławem Hołubczakiem zorganizowane zostało wczoraj w Gryf Arenie. Podczas spotkania kandydat na burmistrza Gryfic, opowiedział o sobie i zaprezentował swój program wyborczy. Odpowiadał także na pytania przybyłych mieszkańców. OGLĄDAJ FILM
 
Kandydat na burmistrza Gryfic Stanisław Hołubczak dementuje kolejne plotki. Tym razem przekonuje wyborców, że nie ma zamiaru zlikwidować szkół. A takie informacje zdaniem Hołubczaka przekazują rodzicom nauczyciele, szkół podległych Andrzejowi Szczygłowi. ZOBACZ FILM
 
Powiatowy Zarząd Platformy Obywatelskiej na dzisiejszym posiedzeniu, podjął uchwałę o utworzeniu koalicji z Komitetem Idziemy Razem w Radzie Powiatu Gryfickiego. Poza tym członkowie zarządu zarekomendowali na Starostę Gryfickiego Kazimierza Sacia. OGLĄDAJ FILM!
 
Kandydat na burmistrza Gryfic Stanisław Hołubczak, podczas dzisiejszego briefingu przedstawił swoich radnych, których wprowadził do Rady Miasta. Nie ulega wątpliwości, że to radni Hołubczaka przejęli władze w Radzie Miejskiej i to oni będą decydować o przyszłości gminy Gryfice. OGLĄDAJ FILM
 
- Jeżeli mają Państwo dosyć marnotrawienia pieniędzy, wysokich wynagrodzeń osób, które za nic nie odpowiadają, to liczę na Państwa poparcie - apeluje Stanisław Hołubczak. Dziś w pierwszym wystąpieniu po wyborach Stanisław Hołubczak dziękował mieszkańcom gminy Gryfice, za oddane głosy i prosi o kolejne w drugiej turze za dwa tygodnie. OGLĄDAJ FILM!
Kabaret Czwarta Fala, czyli jeden z najmłodszych i najlepszych polskich kabaretów, wystąpi ze swoim repertuarem w Gryficach. Dzięki niesamowitemu widowisku, 29 listopada w Kapitolu będzie można nie tylko zapomnieć o codziennej szarej rzeczywistości, ale przede wszystkim dobrze się bawić w iście kabaretowym nastroju.
Znamy już wyniki, wprawdzie nadal nieoficjalne, wyborów do Rady Powiatu Gryfickiego. Najwięcej mandatów zdobyło IDZIEMY RAZEM oraz Platforma Obywatelska. W nowej radzie zasiądą także przedstawiciele PSL, Wspólnego Samorządu oraz przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości.
Znamy skład nowej Rady Miejskiej w gminie Gryfice. Na razie wyniki są nie oficjalne, jednak wstępne wyniki wyłoniły nazwiska listy kandydatów, którzy przez najbliższe cztery lata będą decydować o ważnych sprawach gminy Gryfice i jej mieszkańców.
Zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych i wody w organizmie, a także wysokość wskaźnika masy ciała BMI oraz WHR. Te i inne informacje o własnym ciele będzie można uzyskać podczas bezpłatnych badań analizy składu ciała już w najbliższą środę, (19.11.) w godz. od 12:00 do 18:00 w przychodni MIL-MED w Gryficach.
Do środy możemy poczekać na oficjalne i końcowe już wyniki PKW z ostatnich wyborów samorządowych. Wszystko za sprawą awarii systemu, który nie wiadomo dlaczego padł i komisje muszą liczyć głosy ręcznie.
Niestety nie wszyscy mogą odetchnąć po męczącej kampanii wyborczej. Dla pięciu gmin powiatu gryfickiego, trwa ona nadal, a rozstrzygające decyzje zapadną za dwa tygodnie, podczas drugiej tury wyborów samorządowych.
Komu mieszkańcy powiatu gryfickiego zaufali? Komu dali swój mandat na reprezentowanie Ich przez kolejne cztery lata? Tego dowiemy się po zliczeniu wszystkich głosów. Z całą pewnością można natomiast powiedzieć, że ludzie poszli do urn i wyrazili swoje zdanie.
Cały czas rosnąca frekwencja podczas wyborów samorządowych 2014 roku w powiecie gryfickim. Do zamknięcia lokali wyborczych pozostała niecała godzina.
Mimo niesprzyjającej aury do lokali wyborczych wciąż przychodzą wyborcy. Z godziny na godzinę frekwencja rośnie, a znawcy tematu twierdzą, że będzie wyjątkowo duża.
Frekwencja jest bardzo duża, jak wynika z informacji komisji wyborczych. Trudno jest dokładnie policzyć ją procentowo, ponieważ członkowie komisji są cały czas zajęci obsługą wyborców.
Mecz derbowy między Spartą Gryfice, a Regą Trzebiatów, który odbył się w sobotę 15 listopada na stadionie w Gryficach, wzbudził niemałe zainteresowanie zarówno wśród kibiców, jak i mieszkańców. Byli oni bowiem świadkami mocnej policyjnej obstawy tego wydarzenia.
Już od godziny 7 rano lokale wyborcze w powiecie gryfickim zostały otwarte. Będą czynne do godziny 21.00. Mieszkańcy mają więc czternaście godzin na to, aby wybrać swoich przedstawicieli w samorządach.
Firma Milex dla wielu mieszkańców naszego powiatu nie jest znana. Ale gdy usłyszymy zakłady mięsne Kamil, wtedy jest już zupełnie inaczej. Na terenie powiatu gryfickiego przedsiębiorstwo działa od 2005 roku, a w tym roku otrzymało nagrodę Starosty Gryfickiego, Gryficką Regę w kategorii Gospodarka.
Wybory samorządowe już za chwilę, a dokładniej w niedzielę, 16 listopada br. Mieszkańcy Powiatu Gryfickiego wybierać będą burmistrza (gminy Gryfice, Płoty i Trzebiatów), wójta (gminy Karnice, Rewal i Brojce) radnych Rady Gminy, radnych Powiatu Gryfickiego oraz radnych Sejmiku Zachodniopomorskiego. Głosować będzie można w godz. od 7:00 do 21:00.
 
Większa wiedza nauczycieli i dyrektorów na pewno zwiększy poziom nauczania w szkołach na terenie powiatu gryfickiego. Wszystko dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, pozyskanym przez Powiat Gryficki. Dziś, odbyła się kolejna konferencja z udziałem nauczycieli. OGLĄDAJ FILM
 
Do tragedii doszło we wtorek 11-go listopada. Rodzina z Barkowa (gm. Gryfice) w pożarze domu straciła wszystko. Dziś rodzina potrzebuje pomocy w odbudowie domu. Pomagają najbliżsi, sąsiedzi i może pomóc każdy kto tylko chce. Najbardziej potrzebne są materiały budowlane. OGLĄDAJ FILM
Policjanci z Posterunku Policji w Płotach interweniowali w budynku, w którym wybuchł pożar. Mundurowi wynieśli z zadymionego mieszkania 91-letnią kobietę oraz niepełnosprawnego mężczyznę.
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z przyjemnością skorzystali po raz kolejny z wyjazdu na mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Pogoni.
Młodzież wybrała burmistrza, który ich zdaniem najsprawniej poprowadzi Gminę Gryfice do rozwoju. Oddali swój mandat zaufania osobie według nich najbardziej kompetentnej.
 
Radni Rady Miejskiej w Gryficach spotkali się ostatni raz. 56 sesja Rady Miasta odbyła się dziś 13.11.2014 roku. Nie było kłótni ani sporów. Radni podziękowali sobie za wspólną pracę. Czy ta kadencja była owocna? Zdania są podzielone. OGLĄDAJ FILM
 
Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł nie zgodził się na debatę wyborczą, zaproponowaną przez kandydata na burmistrza Gryfic Stanisława Hołubczaka. Dlaczego? Wyjaśnił to Hołubczakowi po dzisiejszej sesji Rady Miasta. OGLĄDAJ FILM
 
Takiego miejsca jak skate park od dłuższego czasu domagała się młodzież z Gryfic. Teraz gdy obiekt został otwarty widać, że młodzież rzeczywiście tam przebywa. Radny sejmiku wojewódzkiego zapowiada, ze pozyska pieniądze na rozbudowę obecnego skate parku. OGLĄDAJ FILM
 
Kolejna część gryfickich obchodów Odzyskania Niepodległości odbyła się na Placu Zwycięstwa, po Mszy Św. z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztów sztandarowych, Gryfickiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz harcerzy ze Związku Drużyn ZHP "Rega". W uroczystości tłumnie wzięli udział mieszkańcy Gryfic. OGLĄDAJ FILM
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.