Poniedziałek, 21 kwietnia 2014r. Dziś imieniny: .


Odpowiadających wiadomości 1059. Aktualna strona 1 z 36

Gryfice mają „Przychodnię najbardziej przyjazną pacjentom”. Przychodnia rodzinna MIL-MED zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Hipokrates, organizowanym przez Głos Szczeciński. Lekarz z MIL-MEDu dr Piotr Grybowski, który walczył o laur „Lekarza roku”, zajął drugie miejsce.
Jeszcze w zeszłym roku bali się likwidacji. Dziś zbierają pieniądze na remont i walczą o klientów. Dodatkowo, dzierżawca targowiska, kusi, nowych, potencjalnych handlowców, darmowymi kontenerami. A wszystko po to, aby miejsce to, nadal miło rację bytu.
W ramach realizacji tematyki „Dbamy o zdrowie” w środę (16 kwietnia br.) Przedszkole nr 2 w Gryficach gościło pielęgniarki, dietetyka oraz ratowników medycznych wraz z ambulansem transportowym. ZOBACZ ZDJĘCIA.
 
Projekt „Innowacyjny Powiat Gryficki – przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu” cały czas trwa. Obecnie trwają kursy przygotowawcze dla tych, którzy otrzymają darmowe komputery z podłączeniem do internetu. OGLĄDAJ FILM!
Gryfice
komentarzy:  
Czy w Gryficach łatwo znaleźć miejsce do parkowania? Czy stolica Powiatu Gryfickiego jest przygotowana na systematycznie zwiększającą się ilość aut? I wreszcie, czy tutejsi radni planują budowę nowych miejsc parkingowych?
Przy przedświątecznej krzątaninie warto pamiętać także o bezpieczeństwie swoim i innych użytkowników dróg. Tym razem na szczęście nikomu nic się stało, ale brak uwagi może prowadzić do poważnych kolizji, a nawet wypadków.
Gryfice
komentarzy:  
Plac Zwycięstwa w Gryficach, tutejszy park czy przystanki autobusowe, to zaledwie kilka miejsc, w których dziś (16.04.) w ramach finału Akcji MIŚ pojawiły się pluszaki. Maskotki, z przypiętymi karteczkami „Nie bij mnie – kochaj mnie!” miały zwrócić uwagę mieszkańców na kwestę przemocy wśród najmłodszych.
Dziś, (15.04.) gryfickie przedszkola ogłosiły wyniki naboru kandydatów na rok szkolny 2014/2015. Niestety, nie dla wszystkich dzieci znalazło się miejsce w placówkach. Już wiadomo, że niezadowoleni rodzice będą się odwoływać.
 
Dziś, już po raz szósty odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach, przy współpracy z Powiatowym Centrum Marketingu Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej oraz Wydziałem Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach. OGLĄDAJ FILM!
Dziś, już po raz szósty odbędą się Powiatowe Targi Edukacyjne, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach, przy współpracy z Powiatowym Centrum Marketingu Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej oraz Wydziałem Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach.
 
Pierwsza gala MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" już za nami. 5 kwietnia Gryficzanie mogli przeżyć niesamowite widowisko. Ten brutalny i krwawy sport przyciągnął rzeszę mieszkańców do Gryf Areny. Ci, którzy nie mogli tam być lub zwyczajnie zabrakło dla nich miejsca, mogą przeżyć to z nami. Dziś retransmisja walki Mikołaj Stempkowski vs Krzysztof Bieniek.
Zniszczone, zdewastowane i niekompletne. Taki obraz przedstawia część kontenerów przeznaczonych na odzież używaną rozstawionych w Gryficach. Nie wiadomo jak często i czy w ogóle firmy, które są właścicielami pojemników dokonują ich konserwacji. Wiadomo za to, że szpecące kontenery coraz bardziej denerwują mieszkańców.
Zdobienie jajek ma wieloletnie tradycje w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury. W zależności od rodzaju zdobienia świąteczne jajka mają różne nazwy: drapanki, kraszanki, pisanki, oklejanki. Podczas tegorocznych międzynarodowych warsztatów (11 kwietnia) techniką rysowania (dawniej: pisania) na skorupce gorącym roztopionym woskiem, a następnie zanurzenie jajka w barwniku powstawały przepiękne, barwne pisanki. Dzięki zdolnością i umiejętnością w malowaniu pisanek m.in. Marlene Vogler z Niemiec, radnej Zofii Minko, Katarzyny Dudek uczestnicy warsztatów mieli okazję poznania i opanowania tej techniki zdobienia jajek.
Zabandażowane, pluszowe misie z przypiętą karteczką „Nie bij mnie –kochaj mnie” już w najbliższą środę pojawią się w różnych częściach Gryfic. W ten sposób, gryficcy harcerze oraz podopieczni PSOUU koło w Gryficach włączą się do ogólnopolskiej „Akcji MIŚ” organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
 
Pierwsza gala MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" już za nami. 5 kwietnia Gryficzanie mogli przeżyć niesamowite widowisko. Ten brutalny i krwawy sport przyciągnął rzeszę mieszkańców do Gryf Areny. Ci, którzy nie mogli tam być lub zwyczajnie zabrakło dla nich miejsca, mogą przeżyć to z nami. Dziś retransmisja walki Paweł Ziółkowski (Gryficzanin) vs Mikołaj Ziółko.
 
Pierwsza gala MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" już za nami. 5 kwietnia Gryficzanie mogli przeżyć niesamowite widowisko. Ten brutalny i krwawy sport przyciągnął rzeszę mieszkańców do Gryf Areny. Ci, którzy nie mogli tam być lub zwyczajnie zabrakło dla nich miejsca, mogą przeżyć to z nami. Dziś retransmisja walki Marcin Rębecki (Gryficzanin) vs Patryk Rogóż. Obserwatorzy gali zgodnie twierdzą, że była to najbardziej widowiskowa walka. Marcin Rębecki zapewnił widzom dużą dawkę emocji. OGLĄDAJCIE I ZOBACZCIE SAMI!
Najprawdopodobniej nadmierna prędkość i śliska nawierzchnia były przyczyną wypadku do jakiego doszło wczoraj około 18.15 na drodze wojewódzkiej łączącej Świerzno ze Stuchowem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierujący Renault Megane 42-letni mieszkaniec Gryfic.
 
Pierwsza gala MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" już za nami. 5 kwietnia Gryficzanie mogli przeżyć niesamowite widowisko. Ten brutalny i krwawy sport przyciągnął rzeszę mieszkańców do Gryf Areny. Ci, którzy nie mogli tam być lub zwyczajnie zabrakło dla nich miejsca, mogą przeżyć to z nami. Dziś retransmisja walki Konrad Dzinowagis (Gryficzanin) vs Kamil Jenek. Walka wywołała niesamowite emocje i doping. OGLĄDAJ FILM!
 
15 kwietnia, już po raz szósty odbędą się Powiatowe Targi Edukacyjne, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach, przy współpracy z Powiatowym Centrum Marketingu Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej oraz Wydziałem Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach.
Od wczoraj (10.04.), po długiej przerwie jesienno – zimowej, fontanna na Placu Zwycięstwa znowu działa. Wcześniej, przeszła przegląd techniczny i została oczyszczona.
Dał się zakopać, obłożyć wnętrznościami barana i przeżył masaż kręgosłupa za pomocą dłut. Niczego nie żałuje, ale mądrzejszy o zdobyte doświadczenia, dziś już pewnych rzeczy by nie zrobił. Przemek Kossakowski, autor emitowanego w TTV programu „Kossakowski szósty zmysł” odwiedził Gryfice.
 
Pierwsza gala MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" już za nami. 5 kwietnia Gryficzanie mogli przeżyć niesamowite widowisko. Ten brutalny i krwawy sport przyciągnął rzeszę mieszkańców do Gryf Areny. Ci, którzy nie mogli tam być lub zwyczajnie zabrakło dla nich miejsca, mogą przeżyć to z nami. Rozpoczynamy retransmisję walk. Jako pierwsza, walka wieczoru Mateusz Chińczyk Rębecki vs Paweł Zegar. OGLĄDAJ FILM!
Gryfice
komentarzy:  
Jest nadzieja na to, że opisywana przez nas w lutym tego roku wewnętrzna droga prowadząca do gryfickiego szpitala i ośrodka zdrowia, zostanie w końcu wyremontowana. Jak donoszą różne źródła, szpital podobno opracował przetarg na poprawę nawierzchni wewnętrznych ciągów drogowych.
Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gryficach prowadzą w placówkach oświatowych spotkania z uczniami klas IV-VI. Uczniom przybliżane są zagadnienia odpowiedzialności karnej nieletnich, konsekwencje prawne negatywnych i niezgodnych z prawem zachowań.
Harold, czyli pluszowa owca, to niezwykły przyjaciel najmłodszych pacjentów przychodni rodzinnej MIL-MED. Pluszowa zabawka trafia do wszystkich maluchów, transportowanych do szpitala, karetką należącą gryfickiej przychodni.
Gryfice
komentarzy:  
Tłoczno zrobiło się wczoraj (8 kwietnia) wokół fontanny na Placu Zwycięstwa w Gryficach. Jednak sądząc po minach nadzorujących prace, problem jest chyba nieco większy, niż zatkane kanały wodne.
Poprawa stanu nawierzchni dróg i chodników, to częsty widok po okresie zimowym. W gryfickim parku z wiosną też ruszyły prace i to nie tylko porządkowe.
Takiej drużyny Gryfice dawno nie miały. Gryf Arena Gryfice, drużyna siatkarska, która jeszcze rok temu nie istniała, jest rewelacją rozgrywek siatkarskich. Już nie tylko na poziomie naszego województwa.
Zawodnicy z Gryfic, którzy walczyli podczas gali MMA "FIGHT NIGHT GRYF ARENA" trenowali nawet 7 godzin dziennie. Nic dziwnego, że to oni mają na swoim koncie najwięcej wygranych walk, ku uciesze gryfickiej publiczności.
Cmentarz czynny od 7 do 19. Tabliczki, z takimi oto napisami, pojawiły się w ostatnim czasie na bramach Cmentarza Komunalnego w Gryficach. Trzeba przyznać, że nieco dziwna ta informacja, bowiem dotąd na teren nekropolii można było wchodzić o każdej porze.
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.