Środa, 22 października 2014r. Dziś imieniny: .
   Pragniemy złożyć wyrazy serdecznego podziękowania Ordynatorowi Oddziału Położniczo -Ginekologicznego dr Piotrowi Kacalskiemu oraz dr Ewie Goszczyńskiej, dr Janowi Tomczykowi i dr Januszowi Teodorczykowi za fachowość w dziedzinach, które wykonują, troskliwość, serdeczną opiekę, ciepło i uśmiech. Wdzięczni Rodzice Joanna i Grzegorz Szczudłowie       Pragniemy złożyć wyrazy serdecznego podziękowania Ordynatorowi Oddziału Położniczo -Ginekologicznego dr Piotrowi Kacalskiemu oraz dr Ewie Goszczyńskiej, dr Janowi Tomczykowi i dr Januszowi Teodorczykowi za fachowość w dziedzinach, które wykonują, troskliwość, serdeczną opiekę, ciepło i uśmiech. Wdzięczni Rodzice Joanna i Grzegorz Szczudłowie      Pragniemy złożyć wyrazy serdecznego podziękowania Ordynatorowi Oddziału Położniczo -Ginekologicznego dr Piotrowi Kacalskiemu oraz dr Ewie Goszczyńskiej, dr Janowi Tomczykowi i dr Januszowi Teodorczykowi za fachowość w dziedzinach, które wykonują, troskliwość, serdeczną opiekę, ciepło i uśmiech. Wdzięczni Rodzice Joanna i Grzegorz Szczudłowie   


Odpowiadających wiadomości 1526. Aktualna strona 1 z 51

Czy nasze dzieci są inne…? To pytanie już można uznać za nieaktualne. Krążyły listy, pisma, odbywały się spotkania, padały deklaracje i w końcu jest efekt. Gimnazjaliści gryfickiej „jedynki” mają zajęcia wf w Gryf Arenie.
 
Komunalne schronisko dla zwierząt w Sosnowicach, pod które podlega gmina Gryfice przygotowuje się do zimy i apeluje o pomoc. Potrzebne są ciepłe materiały, takie jak stare koce i ręczniki. OGLĄDAJ FILM
O tak wyjątkowym jubileuszu jak 102 urodziny pani Anny Pasterz, pamiętali Dyrektor, pracownicy, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, najbliżsi, ale również przedstawiciele władz samorządowych.
Pogadankę na temat zagrożeń oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich z uczniami klas III Gimnazjum nr 3 w Gryficach, przeprowadziła policjantka zajmująca się prewencją kryminalną w gryfickiej komendzie.
Piją i śmiecą. Za nic mają zakazy, a podobno w miejscach publicznych nie wolno spożywać alkoholu. W taki mniej więcej sposób zaczęła się nasza rozmowa w trójką mieszkańców Gryfic, w naszym parku tuż przy stoliku będącym dowodem na nocną libację…
 
W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy na nasz nowy program przedwyborczy "ŚNIADANIE Z POLITYKIEM". Dziś gościem Anny Rękawek jest starosta gryficki Kazimierz Sać. Wybory już 16 listopada. Nie wybieraj w ciemno, poznaj swojego kandydata i przede wszystkim zagłosuj, bo wtedy masz prawo żądać i wybrzydzać. OGLĄDAJ FILM
 
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Wydział Ekonomii i Pedagogiki w Gryficach w partnerstwie z Powiatem Gryfickim zaprosili na I Gryfickie Forum Społeczno- Gospodarcze. Tytuł, a jednocześnie temat przewodni pierwszego FORUM to: "Rozwój przedsiębiorczości a nauka i edukacja". Na spotkanie przybyło wielu uczestników, w tym wielu samorządowców i działaczy. OGLĄDAJ FILM
Jeszcze nie umilkły echa życzeń składanych nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a już do tej grupy społecznej docierają informacje o planowanych protestach. Czy będą i w jakiej formie…? Decyzje w tym temacie mają zapaść w listopadzie.
-Przede wszystkim trzeba pamiętać, że samorząd został stworzony dla ludzi - mówił gość Anny Rękawek w nowym programie SuperPortalu24 "ŚNIADANIE Z POLITYKIEM". Zygmunt Dziewguć, który już 16 lat pracuje na rzecz społeczeństwa przekonywał, że praca w sejmiku to misja.
Już od samego rana mieszkańcy mogą korzystać z basenu. Równo o godzinie 6:00 gryficka pływalnia otworzyła swoje podwoje dla miejscowych pływaków. I choć trzeba przyznać, że pora była jeszcze nieco senna, to amatorów wody nie zabrakło. Od dziś, (16.10.) gryficki basen czynny jest codziennie od 6:00 do 22:00.
W Szkole Podstawowej nr 4 obyło się spotkanie informacyjne poświęcone budżetowi obywatelskiemu. We wczorajszym (14.10.) zebraniu uczestniczyły władze gminy Gryfice oraz mieszkańcy zainteresowani budżetem.
15 października przypada Święto Białej Laski – Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych i Niedowidzących. Z tej okazji dziś, (15.10.) w Gryfickim Domu Kultury odbyło się spotkanie w którym udział wzięły osoby dotknięte tym problemem.
Niepoprawni wandale, których celem jest niszczenie wszystkiego, co napotkają na swojej drodze, wcale nie wystawiają sobie dobrego świadectwa pokazując, jaki to ja jestem silny. Jesteś silny…? Spożytkuj swój potencjał w inny sposób…
Szykuje się niezła gratka dla miłośników sztuki teatralnej. Już w najbliższą sobotę, (18.10.) w sali kinowej w KAPITOLU wystawiony zostanie spektakl komediowy pt. „Czy jest na sali lekarz” w reżyserii Zbigniewa Lesienia. Bilety na przedstawienie są jeszcze w sprzedaży w kasie kina Kapitol.
„Pieśń o nadziei”, „Barka” i „Abba Ojcze” - to tylko trzy z licznych pieśni jakich będzie można wysłuchać już w najbliższą niedzielę, 19 października, w kościele parafialnym pw. NSPJ w Gryficach. Jedną z uczestniczek koncertu będzie mieszkanka Gryfic, Katarzyna Augustyn.
Ruszyły zapisy do II edycji Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na sobotę, 29 listopada br. Rozgrywki potrwają do połowy lutego 2015 roku.
„Masz prawo do mediacji”, pod takim hasłem będzie obchodzony tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji. 16 października, w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Gryficach będzie można skorzystać z darmowej porady mediatora.
Pisaliśmy już o tym, że nasi siatkarze, czyli chłopcy z Gryf Areny, wracają do gry. W sezonie 2014/15 w III lidze zachodniopomorskiej weźmie udział siedem zespołów. Drużyny zmierzą się w systemie „każdy z każdym” mecz i rewanż, co w sumie da 14 kolejek.
 
Galę z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach. Na uroczystości przybyli nauczyciele, uczniowie oraz przedstawiciele władz. Podczas Święta wszystkich pracowników oświaty, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł wręczał wyróżnienia i nagrody. OGLĄDAJ FILM
Pięć drużyn z naszego regionu wzięło udział w Piłkarskim Turnieju Młodych Talentów o Puchar Prezesa MKS Sparta Gryfice. Zawody odbyły się wczoraj, (12.10.) na Orliku przy ulicy Wałowej. Patronat honorowy nad imprezą objął starosta gryficki, Kazimierz Sać. ZOBACZ ZDJĘCIA
Wczoraj o godzinie 9.00 zawodnicy z Gryfic, wystartowali na królewskim dystansie maratonu. W tym roku odbyła się jubileuszowa, piętnasta edycja tego biegu. Na trasie, jak zwykle w rozbieganym Poznaniu na biegnących czekała masa atrakcji.
Informację wstępną otrzymaliśmy na maila i okazała się prawdziwa. Połasił się na mienie warte w sumie około 100 złotych, a odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Problem ze zwierzętami wybiegającymi z lasów, jest problemem nie tylko dla kierujących pojazdami, ale też dla samych zwierząt, bowiem ginie ich w ten sposób coraz więcej. Nie zawsze też drogi są odpowiednio oznakowane, a nawet jeśli, to kierowcy niewiele sobie z tego robią.
 
W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy na nasz nowy program przedwyborczy "ŚNIADANIE Z POLITYKIEM". Dziś gościem Anny Rękawek jest radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Zygmunt Dziewguć. Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze tylko 36 dni. Nie wybieraj w ciemno, poznaj swojego kandydata i przede wszystkim zagłosuj, bo wtedy masz prawo żądać i wybrzydzać. OGLĄDAJ FILM
W sezonie 2014/15 w III lidze zachodniopomorskiej weźmie udział siedem zespołów. Drużyny zmierzą się w systemie „każdy z każdym” mecz i rewanż, co w sumie da 14 kolejek.
 
Co prawda Dzień Edukacji Narodowej upamiętniający ważne wydarzenie w dziejach naszego państwa przypada 14 października, ale już dziś (10.10.) starosta gryficki Kazimierz Sać dziękował pedagogom za ich wkład pracy w kształtowanie młodych umysłów oraz lokalnej oświaty. OGLĄDAJ FILM
Od kilku tygodni w centrum Gryfic trwają remonty dróg wojewódzkich i powiatowych. Remontowana jest także ul. Leśna, której zarządcą od niedawna jest Gmina Gryfice. Na mocy porozumienia z Powiatem Gryfickim droga została przekazana Gminie Gryfice. Obecnie przejazd drogą jest niemożliwy, co denerwuje naszych czytelników.
Wczoraj wieczorem kierowca Forda Focusa uderzył w jadący prawidłowo motorower. Kierujący drugim pojazdem doznał obrażeń głowy i wstrząśnienia mózgu, natomiast kierowca Forda był prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających.
Powiat Gryficki pięknieje. Liczne remonty i modernizacje infrastruktury sprawiają, że na terenie naszego powiatu jest nie tylko ładniej, ale także znacznie bezpieczniej. Tylko w bieżącym roku na polecenie Starostwo Gryfickie prowadziło liczne inwestycje, wiele z nich już ukończono, część jest w trakcie realizacji, inne wkrótce się rozpoczną, a kolejne są już w planach.
Jak donosi Trol Gminny, anonimowa, fikcyjna postać z facebooka krytykująca burmistrza Szczygła, w Gryficach wpadli na doskonały pomysł. Doskonały, bo po co tracić czas, skoro basen jeszcze chwilkę będzie nieczynny, to uczyli pływać na sucho…
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.