Sobota, 10 października 2015r. Dziś imieniny: .
   DOBRZE PŁATNA PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH: Poszukuję kierowców ciężarówek do pracy na warunkach niemieckich. Wymagana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego Bardzo dobre zarobki!!! Kontakt: 004915152722668      DOBRZE PŁATNA PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH: Poszukuję kierowców ciężarówek do pracy na warunkach niemieckich. Wymagana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego Bardzo dobre zarobki!!! Kontakt: 004915152722668      DOBRZE PŁATNA PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH: Poszukuję kierowców ciężarówek do pracy na warunkach niemieckich. Wymagana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego Bardzo dobre zarobki!!! Kontakt: 004915152722668      DOBRZE PŁATNA PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH: Poszukuję kierowców ciężarówek do pracy na warunkach niemieckich. Wymagana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego Bardzo dobre zarobki!!! Kontakt: 004915152722668      DOBRZE PŁATNA PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH: Poszukuję kierowców ciężarówek do pracy na warunkach niemieckich. Wymagana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego Bardzo dobre zarobki!!! Kontakt: 004915152722668   


Odpowiadających wiadomości 2519. Aktualna strona 1 z 84

Już po raz 10. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach obchodził święto swojego patrona. Podczas dzisiejszej, (09.10.) uroczystej jubileuszowej gali, nie tylko przybliżono sylwetkę wielkiego poety, ale także odbyło się ślubowanie tegorocznych uczniów klas pierwszych.
Paweł Słomski, kandydat na posła RP reprezentujący KW Kukiz 15 odwiedził dziś, (09.10.) Gryfice. Na spotkaniu z mieszkańcami przedstawiał swój program wyborczy i opowiadał o tym, co zamierza robić jak już zostanie posłem. Co zatem kandydat Ruchu Kukiza ma do zaoferowania swoim przyszłym wyborcom?
Kilkanaście nowych infomatów turystycznych zamontowano na terenie powiatu gryfickiego. Zakupiło je starostwo gryfickie za środki pozyskane z Unii Europejskiej. Już wkrótce, dzięki infokioskom będzie można dowiedzieć się m.in. jakie miejsca w naszym regionie warto odwiedzić.
 
Dziś, mieszkańcy Borzyszewa (gm. Gryfice) wspólnie z burmistrzem Gryfic Andrzejem Szczygłem i przedstawicielami urzędu marszałkowskiego oficjalnie otworzyli zmodernizowaną drogę. OGLĄDAJ FILM
12 złotych za niecałe pół kilograma świeżych podgrzybków. Tyle muszą zapłacić za grzyby ci, którzy nie mogą, albo nie chcą zbierać grzybów, a chcą je jeść. Sprawdziliśmy, jakie leśne rarytasy można kupić o tej porze roku od ulicznych sprzedawców.
Gryficki Uniwersytet Trzeciego Wieku po wakacyjnej przerwie powraca do zajęć. Już w najbliższą sobotę, (10.10.) w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016. Początek o godz. 12.00.
Zaczepiają mnie nawet ci ludzie, którzy udawali, że mnie nie znają, a teraz mi gratulują - opowiada Igor Schwastlivy uczestnik 10. edycji talent show Polsatu "Must Be The Music". Jak trafił na casting, jak na sukces zareagowała rodzina i przyjaciele? O tym między innymi usłyszycie w dzisiejszym wydaniu naszej audycji "Czwartek na żywo". Poniżej link do programu.
Środki na wypłatę pensji dla pracowników Zakładu Usług Komunalnych. To najbardziej gorący, bo i najważniejszy temat podejmowany przez radnych podczas dzisiejszej, (07.10.) XV sesji Rady Miejskiej w Gryficach. Przesunięcia, które wprowadzili do budżetu gminy Radni, pozwoliły na zagospodarowanie pieniędzy na bieżące wypłaty pracownicze w ZUK.
W tym roku „Międzynarodowy Dzień Mediacji” przypada na dzień 15 października, natomiast tydzień mediacji w dniach od 12 do 17 października. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego dyżuru informacyjnego.
Uczniowie gryfickiego Gimnazjum nr 2 mają szansę wygrać wyposażenie sali chemicznej z prawdziwego zdarzenia. W tym celu wzięli udział w konkursie organizowanym przez ADAMED SmartUp w ramach którego przygotowali tematyczne filmiki. Aby otrzymać wymarzone laboratorium potrzebują pomocy nas wszystkich. Co zrobić? Wystarczy zagłosować.
Sezon grzybowy trwa w najlepsze. W lasach można spotkać wiele rodzajów grzybów, ale trzeba pamiętać, że nie wszystkie są jadalne i łatwo je pomylić z trującymi. Co zatem zrobić, gdy nie jesteśmy pewni jaki grzyb przynieśliśmy do domu? O zdanie warto zapytać eksperta, czyli klasyfikatora grzybów, który rozwieje nasze wątpliwości.
67. pierwszoklasistów z Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach stało się dziś, (05.10.) prawowitymi gimnazjalistami. Wcześniej uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, w którym przyrzekali godnie reprezentować swoją szkołę.
- Osobowość barda - tak o Igorze Shchastliwym, który wystąpił w dzisiejszym odcinku polsatowskiego talent show powiedziała Kora Jackowska. Gryficzanin zdobył uznanie trzech członków jury, uzyskując wynik 3xTAK. Na NIE był jeden juror Piotr Rogucki.
Gryficzanin, Igor Shchastlivy wystąpi w 10. edycji polsatowskiego talent show Must Be The Music – Tylko Muzyka. Początek programu już dziś, (04.10.) o godzinie 20.00 w Polsacie.
Plac zabaw znajdujący się przy ulicy Tenisowej w Gryficach jest chętnie odwiedzany przez młodsze jak i te starsze dzieci. Mimo tego, że nie wyróżnia się on nowoczesną formą i wymyślnymi atrakcjami.
Film, który młody gryficzanin obejrzał ze swoją mamą, tak wstrząsnął chłopcem, że teraz dziewięciolatek próbuje zmienić zły świat. Chodzi o delfiny, które są w nieludzki sposób codziennie zabijane. Zdaniem wolontariuszy, którzy bronią zwierzęta, tylko sprzeciw ludzi może uratować delfiny.
Kilkanaście osób zarejestrowało się dziś, (03.10.) jako potencjalni dawcy, podczas pierwszego z dwóch Dni Dawcy Szpiku w Gryficach. Organizatorem akcji są wolontariusze z ZSP im. Cz. Miłosza, którzy nie tylko czekali na chętnych do rejestracji, ale także sami dołączali do bazy dawców. Kto nie zdążył się zarejestrować dziś, może zrobić to jeszcze jutro.
 
Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość. Jak co roku starosta gryficki Kazimierz Sać zaprosił wszystkich seniorów do Gryf Areny na wspólne świętowanie. W tym roku nie mógł bawić się z emerytami, ponieważ musiał zająć się swoją chorą mamą, która dziś wychodziła ze szpitala w Szczecinie. Po części oficjalnej uroczystości, opuścił spotkanie. OGLĄDAJ FILM...
Policja, straż pożarna, a nawet straż graniczna przeszukiwali las w okolicach Gryfic, bo pojawiła się informacja o zaginionym mężczyźnie. 54-letni mężczyzna zaginął miesiąc temu i do tej pory nie dał znaku życia.
Po raz 9. gryficki Sanepid zorganizował wystawę grzybów. W ciągu dwóch dni (1 – 2.10.) ekspozycje obejrzało blisko 250 osób. Wśród nich zarówno młodzi jak i dorośli mieszkańcy, którzy nie tylko chcieli poznać poszczególne rodzaje grzybów, ale także nauczyć się je rozróżniać.
Samochód marki IVECO zaklinował się pod Kamienną Bramą w Gryficach. Do zdarzenia doszło wczoraj, (30.09.) około godz. 21.00. Aby wydobyć samochód spod budynku, trzeba było spuścić powietrze z kół. ZOBACZ ZDJĘCIA
Od kilku dni na osiedlu XXX – lecia w Gryficach można spotkać wilczura. Najprawdopodobniej został porzucony przez właścicieli. Może któryś z naszych czytelników będzie mógł stworzyć psu nowy dom?
Od dzisiaj, 1 października 2015 r. ruszyła akcja zainicjowana przez Ministerstwo Finansów pod nazwą Narodowa Loteria Paragonowa. Rejestrując swój paragon za minimum 10 złotych można wziąć udział w losowaniu i wygrać, np. samochód, tablet czy laptop.
Już za 24 dni wybory do parlamentu. Według ogólnopolskich sondaży w Polsce dwie największe partie zdobędą największe zaufanie Polaków. A dziś w programie "Czwartek na żywo"przedstawiciele tych dwóch największych ugrupowań Halina Szymańska i Konstanty Tomasz Oświęcimski, którzy starają się o poparcie między innymi mieszkańców powiatu gryfickiego. Poniżej link do retransmisji naszej czwartkowej audycji.
Rodzina państwa Kielarów na szczęście jest cała i zdrowa. Gdyby nie ciekawość i czujność najstarszego z synów pani Reginy Kielar, to najprawdopodobniej 5- osobowa rodzina spaliłaby się żywcem w swoim mieszkaniu. Teraz kobieta z mężem i trójką synów będzie musiała rozpocząć swoje życie od zera.
Gryfickie drogi, które kilka lat temu poddane zostały przebudowane, a w miejsce wcześniejszego asfaltu ułożono kostkę brukową, zamieniły się w żwirowisko. Wszystko to w celu uzupełnienia ubytków, które wytworzyły się między spoinami.
Zakończyły się główne prace remontowe przejazdu kolejowo – drogowego na ulicy Nowy Świat w Gryficach. Jeśli wszystko pójdzie w planem, to jeszcze w tym kwartale o bezpieczeństwo przejeżdżających przez przejazd zadbają nowe, automatyczne rogatki.
Co 35 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. W Polsce taka diagnoza stawiana jest co godzinę. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie komórek macierzystych krwi lub szpiku. Aby zwiększyć szansę na znalezienie dawcy dla pacjentów chorych na białaczkę, Szkolny Klub Wolontariusza działający w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach organizuje Dzień Dawcy Szpiku. Przyjdź w najbliższy weekend (3 – 4. 10.) na Plac Zwycięstwa i zarejestruj się jako dawca.
Kontrola Skarbowa stoi za przygotowaniem kampanii „Nie daj się zrobić w słupa”, która ma na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na wszelkie zagrożenia związane z działaniami zorganizowanych grup przestępczych, które chcą wyłudzić środki z Budżetu Państwa. W kampanii nacisk jest również kładziony na współuczestnictwo w takim przestępstwie.
 
17 – letni Radek Dłubak jest uczniem II klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Cz. Miłosza w Gryficach. Niestety, niedawno wykryto u niego nowotwór, na którego leczenie potrzebne są pieniądze. Z pomocą ruszyli, a dokładniej pobiegli koledzy ze szkoły. Podczas specjalnego biegu charytatywnego zbierane były pieniądze na jego leczenie. OGLĄDAJ FILM
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.