Środa, 01 lipca 2015r. Dziś imieniny: .
   PRACA: Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl      Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl      PRACA: Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl      PRACA: Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl      PRACA: Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl      PRACA: Poszukujemy pracownika produkcji okien i drzwi z PCV 2700 zł- 3200 zł netto miesięcznie. Doświadczenie min. 3 lata Tel.668 850 263 info@polbest.pl   


Odpowiadających wiadomości 2254. Aktualna strona 1 z 76

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników kina, a szczególnie tego z gatunku komedii. Już jutro (czwartek, 02.07.) w ramach „kina na leżakach” w parku miejskim w Gryficach wyemitowana zostanie polska komedia „Wkręceni 2”. Początek seansu godz. 22:00. Wstęp wolny!
Trwa remont chodnika na wjeździe do Gryfic od strony Płotów. Prace, wykonywane na zlecenie Wojewódzkiego Zarządu Dróg zakładają m.in. położenie nowej nawierzchni i przeniesienie przejścia dla pieszych. Roboty mają zakończyć się do 15 sierpnia br.
Po raz pierwszy od czterech lat burmistrz Gryfic otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu. Radni uchwałę w tej sprawie podjęli jednogłośnie, podobnie zresztą jak i tą dotyczącą wynagrodzenia Andrzeja Szczygła.
Od niedawna w Gryficach działa Salon Strzyżenia I Pielęgnacji Psow " PSI STYL". To właśnie tu, pod okiem profesjonalnego groomera, każdy kto kocha zwierzaki może o nie zadbać. Groomer to zawód mało znany, a nazwa wywodzi się z języka angielskiego i oznacza "psiego fryjera"
Budżet Obywatelski staje się kolejnym etapem rozwoju społeczeństwa obywatelskiego wprowadzanym w kolejnych samorządach w Polsce. W jaki sposób ta idea ma być realizowana w Gryficach rozmawiamy z wiceburmistrzem Gryfic Zbigniewem Chabowskim
Wystarczyło kilka deszczowych dni, aby woda podmyła kostkę, z której ułożono chodnik na ulicy Wojska Polskiego w Gryficach. I choć podmycie nie jest duże, to stosunkowo głębokie i niebezpieczne.
Uczniowie gryfickiego ZSP zwyciężyli w pierwszej edycji konkursu filmowego pn. „Sami decydujemy”. Zwycięzcy za zajęcie pierwszego miejsca otrzymali atrakcyjne nagrody, w tym tablety i trzydniowy pobyt w hotelu „Solny” w Kołobrzegu.
Wiosna i miesiące letnie sprzyjają częstszemu korzystaniu z form wypoczynku na świeżym powietrzu, noszeniu lżejszego ubioru, zwiększają równocześnie ryzyko pokąsania przez kleszcze mogące przenosić groźne dla zdrowia bakterie, wirusy i pierwotniaki.
Wczoraj (piątek 26 czerwca) młodzi ludzie szkół naszego regionu stanęli u progu wakacji. Już nikt nie zdoła ich powstrzymać przed letnim szaleństwem i wspaniałym wypoczynkiem. Zaczyna się ten czas, kiedy nic nie muszą, oczywiście przy pełnej aprobacie rodziców, a każdą chwilę mogą poświęcić swoim marzeniom…
Przemówienia, podziękowania, wystąpienia na forum i wreszcie to na co czekali przez długich 10 miesięcy, czyli świadectwa. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Cz. Miłosza pożegnali rok szkolny 2014/2015. Uroczysty apel z okazji zakończenia nauki odbył się na sali sportowej szkoły.
Mimo wielu zastrzeżeń do pracy włodarza miasta ze strony radnych, Zdzisław Matusewicz - Burmistrz Gminy Trzebiatów otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2014 rok. Po przegłosowaniu uchwały w tej sprawie, Matusewicz opuścił obrady i udał się na rehabilitację…
Przygotowania do uruchomienia specjalnej strefy ekonomicznej nabierają przyspieszenia. Stworzenie strefy to jednak tylko bardzo skromny początek, prawdziwe wyzwania zaczynają się gdy trzeba ją efektywnie zagospodarować. W kontekście zagospodarowania strefy najczęściej mówi się o poszukiwaniu inwestorów którzy zechcą w naszej strefie ulokować swoje inwestycje. Specjalna strefa to jednak nie tylko poszukiwanie inwestorów z zewnątrz. Dlaczego nie zachęcić do inwestowania w strefie miejscowych przedsiębiorców.
Tak naprawdę cały czas mają nadzieję, że nie dojdzie do strajku, ale jeśli nic się nie zmieni do dnia, w którym zaplanowano jego początek, PR zatrzymają pociągi.
Dobiega końca realizacja projektu „Pilotażowe wdrożenie w powiecie gryfickim zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli” w ramach POKL 3.5 wdrażanego przez Powiat Gryficki i partnera projektu Salon Edukacyjny EMPIRIA Sp. z o.o.W związku z powyższym możemy pokusić się o kilka spostrzeżeń na temat jego realizacji i przedstawić wszystkim zainteresowanym informacje wynikające z wdrażania zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli.
Ta roślina wygląda zupełnie niepozornie, ale kontakt z nią jest bardzo niebezpieczny. Barszcz Sosnowskiego, bo to o nim informujemy powoduje głębokie i rozległe poparzenia ciała. Dla dzieci i alergików kontakt z rośliną może być nawet śmiertelny. Właśnie teraz chwast jest w okresie kwitnięcia.
Gryficzanin, Adam Bodnar jest oficjalnym kandydatem Platformy Obywatelskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Oprócz tych dwóch partii, kandydaturę Bodnara poparło blisko 50 organizacji pozarządowych.
Dorota Schrammek z Pobierowa, autorka powieści „Stojąc pod tęczą", napisała kolejną książkę. Jej akcja w przeważającej części toczy się w Pobierowie, a premiera będzie miała miejsce 10 sierpnia br.
Oni rzeczywiście "...wspólnie tworzą szczęśliwe dzieciństwo...". Transparent z takim hasłem pojawił się na scenie, jako finał koncertu. Było bardzo twórczo, radośnie, kolorowo i wzruszająco. Prywatne przedszkole COOL KIDS oraz szkoła językowa TOP LINK ponownie zaprosiły na Koncert Piosenki Międzynarodowej.
Wysypka, owrzodzenie, nieżyt żołądka i jelit. Tak może się zakończyć zabawa w wodzie na kąpielisku przy ulicy Nowy Świat w Gryficach. Sanepid ostrzega: Osoby korzystające z kąpieli biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie i bezpieczeństwo.
Uczniowie ze szkoły tanecznej Top Toys w podskokach zakończą rok szkolny. W czwartek, 25 czerwca w Gryf Arenie, podczas swojego ostatniego spotkania przed wakacjami dadzą prawdziwy popis swoich umiejętności tanecznych. W czasie imprezy zbierana będzie karma dla potrzebujących psów. Początek godz. 17.00. Wstęp wolny.
 
Dyrektorzy dwóch szkół ponadgimnazjalnych, którzy otrzymali zestawy komputerowe w ramach projektu „Innowacyjny Powiat Gryficki – przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu” opowiadają nam jak zmienia się życie uczniów korzystających ze sprzętu. W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja podsumowująca projekt, w którym rozdano 480 zestawów komputerowych. OGLĄDAJ FILM
Spotkania z muzyką podczas Gryfickiego Muzycznego Lata, organizowanego przez Gryficki Dom Kultury, miały swoich wielbicieli już przy poprzednich edycjach. Dlatego też postanowiono w tym roku powrócić do letnich koncertów w Parku Japońskim.
Historia niecodzienna, ale z happy endem. Nieco zabawna, choć gdyby nie reakcja nauczycielki z gryfickiego "Chrobrego", mogłaby zakończyć się mniej wesoło. Ale na szczęście skończyło się dobrze. Małą mewą zaopiekował się początkowo weterynarz, a później pojechała do lecznicy dla dzikich zwierząt w Szczecinie...
Na zakupy, do pracy albo na działkę. Coraz częściej naszym środkiem transportu w drodze do tych miejsc jest rower. Ogromna i wciąż rosnąca popularność jednośladów sprawia, że te są łakomym kąskiem dla złodziei. Dlatego też, aby zmniejszyć ryzyko kradzieży warto odpowiednio zabezpieczyć nasz rower. Jak to zrobić?
"...Miasto to nie architektoniczna zabawa..." - powiedział Romuald M. Loegler. Dlatego też w środę 17 czerwca 2015 r., Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł rozpoczął cykl spotkań: „Miasto – Pogadanki urbanistyczne”.
Pierwszy dzień lata, a za oknem deszcz, chłód i słota. W taką pogodę zdecydowanie nudzą się nie tylko dzieci, chociaż są też tacy, którzy lubią takie klimaty. Słota nie słota, ale mamy lato...
W minionym tygodniu, (17.06.) w Kapitolu odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Innowacyjny powiat gryficki – przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu”, który realizowany jest przez powiat gryficki.
Rozgrywki Streetball, liczne zawody, przejażdżki konne, a do tego gorące kiełbaski prosto z grilla i smaczne ciasto. Tak dziś, (19.06.) uczniowie klas szóstych Gimnazjum nr 1 w Gryficach, a wraz z nimi zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 3 witali lato. ZOBACZ ZDJĘCIA!
Dzięki akcji NEFROTEST w Gryficach tylko 5,9 % spośród przebadanych (22 osoby), dowiedziało się, że ich wyniki odbiegają od normy. Może to oznaczać, że u tych pacjentów rozwija się choroba nerek. Zostali oni skierowani na dalszą diagnostykę. W rezultacie przeprowadzonej kampanii NEFROTEST, organizowanej przez Nefron - Sekcję Nefrologiczną Izby Gospodarczej Medycyna Polska wraz z lokalnym partnerem Centrum Dializ Fresenius w Gryficach możliwe było wykrycie chorób nerek we wczesnych stadiach, co stwarza możliwość zastosowania skutecznego leczenia zachowawczego i tym samym uniknięcia uciążliwego leczenia dializami.
Pierwsza dziesiątka, to też sukces tym bardziej, że temat nie należy do najłatwiejszych. Jak słusznie zauważyły uczestniczki Turnieju komentujące zmagania, za rok pokażą wszystkim, co potrafią...
SuperPortal24 zastrzegaja, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.SuperPortal24.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody SuperPortal24 i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści kontakt@superportal24.pl

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. SuperPortal24 © 2012.