Mateusz Rębecki powalczy w Koszalinie, gala Fight Exclusive Night już jutro!

Sobotni wieczór w Koszalinie stoi pod znakiem gali FEN 18 Summer Edition. Jedną z walk stoczy gryficzanin Mateusz „Chińczyk” Rębecki a jego rywalem będzie Dmitriy Golbaev. Pojedynek odbędzie się w formule MMA w kategorii do 70 kilogramów.

Golbaev to 22-letni Ukrainiec urodzony w Kijowie, który na zawodowstwo przeszedł w lipcu 2015 roku. Choć w swoim pierwszym pojedynku przegrał na punkty ze Stepanem Poshyvaku, to swoje dwa kolejne starcia zakończyła sukcesem. W pierwszym wygrał przez nokaut, w drugim jego rywal poddał się. Teraz Golbaeva czeka na debiut pod szyldem FEN, gdzie będzie przeciwstawić się będącemu w ostatnim czasie w znakomitej formie Rębeckiemu. Mateusz Rębecki jest bardziej doświadczony. Na swoim koncie ma już cztery wygrane pojedynki i tylko jedną porażkę. W klatkoringu FEN jak do tej pory nie przegrał i z takim samym nastawieniem przyjedzie również do Koszalina. Podczas ósmej i piętnastej edycji Fight Exclusive Night jego ówcześni rywale, czyli Jacek Kreft i Adam Golonkiewicz, nie mogli znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego grapplera z Berserkers Team. – Jestem w dobrej formie i po tej walce będę mógł zapisać sobie trzecie z rzędu zwycięstwo walcząc dla FEN. Przestudiowałem pojedynki Golbaeva, wiem o nim wszystko. To dobry zawodnik z sercem do walki. To jednak ja wygram, myślę, że stanie się do przed czasem – powiedział Rębecki. Gala odbędzie się w Koszalinie w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich.

Karta walk FEN18: Daguir Imavov VS Kamil Łebkowski -66 kg, Marcin Naruszczka VS Andrzej Grzebyk -84 kg, Aleksander Georgas VS Bartłomiej Kopera -66 kg, Mateusz Duczmal VS Artur Bizewski -95 kg*, Dmitriy Golbaev VS Mateusz Rębecki -70 kg, Aleksandr Khanin VS Wojciech Janusz -93 kg, Mateusz Łazowski VS Marcin Sianos -120 kg, Tomasz Romanowski VS Igor Michaliszyn -77 kg, Tomasz Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg, Marek Woroncow VS Filip Tomczak -84 kg, Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski -84 kg, Piotr Tutkowski VS Adrian Błeszyński -77 kg (* formuła K-1).

źródło: fen-mma.com/fen-18-summer-edition/

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia