Mieszkanka Pobierowa cudem uniknęła wypadku – na drogach bardzo niebezpiecznie!

Coraz bardziej pogarsza się sytuacja na drogach. Powodem są jak zwykle – obfite opady śniegu z deszczem, które w ostatnich dniach coraz częściej nawiedzają Polskę. Ze złym stanem dróg, nieskutecznie, walczą służby drogowe. Jednak nie wszystkiemu da się zaradzić, zwłaszcza, że cały czas przybywa śniegu.

Ujemne temperatury, deszcz ze śniegiem, bezradność służb drogowych – te czynniki sprawiają, że zima, do ulubionych pór roku kierowców nie należy. Wręcz przeciwnie. Wiele dróg jest nieodśnieżonych, sól i piasek nieskutecznie powstrzymują poślizgi. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek Pobierowa, która w taki poślizg wpadła podczas jazdy samochodem. Było o krok od tragedii.

- Droga na trasie Dziwnówek – Łukęcin (pow. kamieński) jest absolutnie nieposypane – mówi zaniepokojona pasażerka z Pobierowa – w Koszalinie nikt nie odbiera, w zarządzie dróg wojewódzkich Pan powiedział, że posypywane są tylko łuki i skrzyżowania, ale de facto nawet na nich można się nieźle poślizgnąć – dodaje. – Cudem uniknęliśmy groźnego wypadku, było o krok od tragedii – twierdzi z kolei kierowca. Nie wiadomo na razie jak sprawa się dalej potoczy, jedno jednak jest pewne – na drogach jest bardzo niebezpiecznie. Dlatego apelujemy do kierowców o rozwagę i spokój, ponieważ szybka szarża może mieć poważne konsekwencje.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia