MMA Fight Night Gryf Arena. Ważenie zawodników przed sobotnią galą

W przeddzień gali Fight Night Gryf Arena w Gryficach odbyło się oficjalne ważenie zawodników.

O godzinie 15.00 w hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed jutrzejszą galą MMA. Swoją kategorię wagową potwierdziła większość uczestników. Jeden nie zjawił się na sali, a to oznacza, że na wadze stanie tuż przed sobotnią galą.

Jako pierwsze na wadze stanęły Anna Jałocha z Przemol Boxing Team (56.200 kg) oraz jej jutrzejsza rywalka Katarzyna Duda z BJJ Panther Nowogard (57.100 kg). Następnie Filip Kobylecki z Przemol Boxing Team (60 kg) oraz Grzegorz Stabach z Marcin Łazarz Academy (59 kg). Kolejni zawodnicy, którzy przystąpili do ważenia to Sebastian Szczerek z Przemol Boxing Team (65.300 kg) i Dominik Spychalski z Marcin Łazarz Academy (65.800 kg). Po nich przyszedł czas na Rafała Janiszewskiego z Przemol Boxing Team (68.600 kg) oraz Rafała Depta z GŁD Team Piła (71 kg). 

Następnie na wadze stanęli Damian Kobylecki zawodnik klubu Przemol Boxing Team (76.300 kg) i jego oponent Gracjan Wyroślak reprezentujący GŁD Team Piła (76.500 kg). Później przyszedł czas na Seweryna Kucharskiego z Przemol Boxing Team (94.400 kg) oraz Damiana Chołuj z Marcin Łazarz Academy (94.800 kg). W dalszej części spotkania na wadze stanęli Dawid Grygory z Nak Muay Rewal (70.100 kg) i Igor Truszyński reprezentujący klub Czerwony Smok (74.800 kg). Kolejny na wadze stanął Jakub Wawrzyniak reprezentujący klub Czerwony Smok (82.400 kg). Podczas ważenia okazało się, że zawodnik przekroczył dopuszczalny limit wagowy o 400 gramów. Na ceremonii nie pojawił się rywal Wawrzyniaka - Maciej Ludwiczak z Nak Muay Rewal. Jego ważenie odbędzie się jutro.

Ostatnimi na wadze pojawili się zawodnicy, którzy stoczą walkę wieczoru. Konrad Dzinowagis z Przemol Boxing Team (90.200 kg) oraz Piot Grażewicz z MMA Berkut Arachion Olsztyn (93 kg).
Podczas ważenia zawodników obowiązywała tolerancja do 1 kilograma.

Walki amatorskie w czasie sobotniej gali w Gryficach odbędą się na zasadach IMMAF 3x3 min. Walka zawodowa – na zasadach UFC 3x5 min.

Ostatnie już bilety na jutrzejsze wydarzenie można jeszcze kupić barze Bistro w Gryf Arenie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia