Na plaży słońce!

Dziś ostatni dzień weekendu, a także niedziela wolna od handlu. W nadmorskich kurortach gminy Rewal i gminy Trzebiatów można było już zaobserwować turystów uprawiających tzw. "plażing". To jeszcze nie dzikie tłumy, które doskonale znane są mieszkańcom tychże miejscowości wypoczynkowych, ale dobra prognoza na sezon letni. Na razie są to weekendowi plażowicze z powiatu gryfickiego tudzież kamieńskiego.

Majówka skończyła się w ubiegłym tygodniu i pod względem pogody zostawiała wiele do życzenia. Na szczęście dla amatorów opalania się na bałtyckich plażach naszego powiatu, okres pomajówkowy przyniósł nam dużo słońca i wysokie temperatury, doskonałe na "plażowanie", ale też na grilla i odpoczynek po tygodniu pracy (oczywiście dla tych, którzy mogą sobie nań pozwolić).
Nie trzeba martwić się o wolne miejsce na plaży czy też tłok w restauracjach i smażalniach ryb. Dla tych jednak, którzy dzisiaj nie mogli nacieszyć się słoneczną pogodą,
prognozy na najbliższy tydzień nie zapewnią optymistycznych nastrojów — w przyszły weekend temperatura ma się wahać pomiędzy 14 a 17 stopni w skali Celsjusza, natomiast niebo ma być częściowo lub całkowicie zachmurzone, za to wiatr ma być na szczęście słabszy niż dzisiaj. Ale proszę się nie martwić, bo prognozy pogody mają to do siebie, że czasem się nie spełniają.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia