Na własnym parkiecie o sześć punktów

Po inauguracyjnej „huśtawce nastrojów” unihokeistki trzebiatowskiej Jedynki po raz kolejny zagrają w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu, tym razem podejmować będą drużynę z Ożarowa Mazowieckiego.

Przypomnijmy, że przed dwoma tygodniami w meczach rozpoczynających sezon 2017/2018 Salming Ekstraligi Kobiet drużyna Jedynki podejmowała zespół PKS MOS Zbąszyń. Sobotni mecz zakończył się zwycięstwem gospodyń 4:3 zaś niedzielny porażką 3:7. Teraz do Mrzeżyna przyjedzie Ambra Ożarów Mazowiecki, która we wcześniejszej serii gier uległa na własnym parkiecie Olimpii Osowa Gdańsk 2:7 i 1:6.

Swoje mecze rozegrały już drużyny Olimpii i PKS MOS Zbąszyń – niespodzianki nie było, gdańszczanki odniosły dwa zwycięstwa kolejno 6:1 i 7:3, Olimpia ma dwanaście punktów w dorobku i jest pewnym liderem grupy A. Pierwsze spotkanie Jedynki z Ambrą rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę, 21 października. Rewanż zostanie rozegrany następnego dnia, w niedzielę, o godzinie 9:20. Wszystkich spragnionych sportowych emocji zapraszamy do mrzeżyńskiej hali.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia