Nowy market w Trzebiatowie. Wkrótce otwarcie

Dobiega końca budowa nowego marketu w Trzebiatowie. Wiemy, kiedy planowane jest jego otwarcie i jaka oferta promocyjna czekać będzie na klientów. 

Trzebiatów to kolejna gmina w powiecie gryfickim, w której swój market otworzy sieć Dino. Budowany od kwietnia tego roku sklep przy ulicy Zagórskiej początkowo miał zostać otwarty z końcem sierpnia. Jednak prace się przedłużają, więc mieszkańcy na zakupy do nowego marketu wybiorą się dopiero za kilka tygodni.

- Prace są na finiszu, chcemy otworzyć market najszybciej jak to możliwe. Planujemy otworzyć market w przyszłym miesiącu, jednak termin może ulec zmianie – informuje redakcję SuperPortalu24 Maciej Galicki rzecznik prasowy ” Dino Polska” S.A.

W nowym sklepie klienci będą mogli wybierać spośród blisko tysięcy produktów. Znajdzie się w nim pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Pracę w Dino znajdzie około 12 osób. Chętni mogą aplikować poprzez stronę www.marketdino.pl zakładka Kariera.

Na otwarcie sklepu przewidziano specjalną ofertę promocyjną. – Będzie gazetka z produktami w atrakcyjnych cenach oraz dodatkowe atrakcje i niespodzianki dla klientów – informuje M. Galicki.

Sklep w Trzebiatowie będzie po Niechorzu i Płotach, trzecim w powiecie gryfickim marketem działającym pod szyldem Dino. Budowa marketu tej sieci planowana jest także w Brojcach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia