Poszukujemy pomocy kucharza

Dane kontaktowe:
666939959

Obiekt BALTIC PALACE w Pobierowie zatrudni na stanowisko:
POMOC KUCHARZA - wynagrodzenie ustalane indywidualnie
Oferujemy pracę na stałe oraz na sezon, przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania. Dla osób z doświadczeniem gwarantujemy bardzo dobre warunki finansowe
Oferujemy pracę na stałe oraz na sezon, przyjazne warunki pracy, atrakcyjne warunki finansowe z dodatkowym systemem premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną kuchnię.

ZADANIA:
• pomoc w przygotowaniu posiłków
• drobne prace kuchenne
• dbanie o porządek
• zmywanie oraz obsługa zmywarki

WYMAGANIA:
• umiejętność pracy w zespole
• dbałość o porządek w miejscu pracy
• zaangażowanie
• ogólna znajomość sprzętów kuchennych
• aktualne badania sanitarne (książeczka sanepid’u przyspieszy proces rekrutacji, jednak wystarczy nam twoja chęć jej wyrobienia – pokierujemy cię w tym zakresie)

OFERUJEMY:
• przyjazne i komfortowe warunki pracy
• wszystkie szkolenia podnoszące kwalifikacje i przystosowujące do pracy na stanowisku
• dodatkowe szkolenia kulinarne
• stabilne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia pracy
• system zmianowy – elastyczny
• elastyczny harmonogram pracy - w miarę możliwości obu stron
• nagrody i premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
• jesteśmy młodzi i najfajniejsi ze wszystkich… zapraszamy

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV: rekrutacja@baltic-palace.com lub dostarczenie do Recepcji przy ulicy Grunwaldzkiej 97 w Pobierowie. Kontakt Telefoniczny: +48 666 939 959, +48 91 384 93 00.
Gwarantujemy Przeszkolenie Stanowiskowe.
Zapraszamy do Kontaktu !!!
Prosimy o zamieszczenie w Cv oraz liście motywacyjnym klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

UWAGA:
Dokumenty bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.