Poszukujemy pokojowych

Dane kontaktowe:
666939959

Obiekt BALTIC PALACE w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:
POKOJOWA - wynagrodzenie ustalane indywidualnie
Poszukujemy osoby pracowite z doświadczenie lub bez, ale chętne do nauki – wszystkiego Cię nauczymy!
Oferujemy pracę na stałe oraz na sezon, przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.

Zadania:
-dbanie o czystość i porządek w obrębie hotelu
Wymagania:
-dokładność i dbałość o szczegóły
-sumienność w wykonywaniu pracy i dobra organizacja czasu pracy
-umiejętność pracy indywidualnie i w zespole
-zaangażowanie
-wysoka kultura osobista
Oferujemy:
-niezbędne narzędzia pracy
-przyjazne i komfortowe warunki pracy
-wszystkie szkolenia podnoszące kwalifikacje i przystosowujące do pracy na stanowisku
-stabilne warunki zatrudnienia
-system zmianowy – elastyczny
-elastyczny harmonogram pracy - w miarę możliwości obu stron
-nagrody i premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
-jesteśmy młodzi i najfajniejsi ze wszystkich… zapraszamy

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV: rekrutacja@baltic-palace.com lub dostarczenie do Recepcji przy ulicy Grunwaldzkiej 97 w Pobierowie. Kontakt Telefoniczny: +48 666 939 959, +48 91 384 93
Prosimy o zamieszczenie w Cv oraz liście motywacyjnym klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.