Elektryk - Niemcy

Dane kontaktowe:
rekrutacja@hrigroup.pl 539 955 300

HR Work Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Niedersachsen/ Dolna Saksonia
Obowiązki:

- montaż i naprawa instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- konserwacja oraz naprawa linii kablowych
- wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji
Wymagania:
- DOBRA znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- aktualne uprawnienia SEP (do 1 kV)
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - jesteśmy gotowi do wszelkich negocjacji!
- zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
- zorganizowany i opłacony transport z i do pracy
(należy dojechać do miejscowości Grimma)
- legalne zatrudnienie w Niemczech u naszego Klienta
- umowę o pracę (składki ZUS, A1, karta EKUZ)
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Work Sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław