Organizują festyn żeby pomóc poszkodowanej rodzinie

Na początku października w domu jednej z uczennic płotowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 doszło do wybuchu pieca kaflowego. Teraz dyrektor i uczniowie organizują festyn. Zebrane podczas niego pieniądze przekazane zostaną na remont zniszczonego pomieszczenia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Płotach oraz uczniowie klasy VII a zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na Charytatywny Festyn Sportowo-Rekreacyjny. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 października w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Stefana Batorego 15 w godz. 11:00 – 13:00.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla wszystkich, którzy wezmą udział w festynie. Przewidziano rywalizacje sportowe dzieci – rodzice, występy zespołów muzycznych, występ Orkiestry Dętej w Płotach, pokaz sprzętu strażackiego OSP Płoty, fitness i strzelnicę.

W czasie zabawy przeprowadzone zostaną licytacje przedmiotów, bonów podarunkowych przekazanych przez licznych sponsorów oraz loteria fantowa. Za symboliczną opłatą można będzie spróbować pyszne ciasta pieczone przez mamy uczniów, grochówkę i bigos. Nie zabraknie ciepłych i zimnych napojów, słodycze dla dzieci i wiele innych.

Wszystko to, aby pomóc jednej z uczennic szkoły i jej najbliższym. Rodzinę z Czarnego w ostatnim czasie dotknęła tragedia. 1 października br., w budynku, w którym mieszkają, wybuchł piec kaflowy. Zniszczeniu uległa kuchnia. Teraz potrzebują pomocy w odbudowaniu i umeblowaniu pomieszczenia.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia