Pies potrącony przez auto szuka nowego domu!

5 miesięczny pies, w typie małej sarny, szuka nowego domu i kochającego właściciela. O pomoc dla szczeniaka prosi wolontariuszka z Trzebiatowa. 

Młody Bambi potrącony przez auto jest pod skrzydłami wolontariuszy Okazuje się, że to bardzo mądry ciekawy świata maluch. W pierwszym kontakcie z nową osobą jest nieśmiały i trzęsie mu się ciałko, ale szybko ogarnia temat i nabiera śmiałości wystarczy dać mi poczucie bezpieczeństwa. Pracujemy jeszcze nad jego rezolutnością i wszystko jest na dobrej drodze, aby wyszedł na odważnego wyszczekanego gościa. Szukamy domu, który pomoże mu odkrywać świat, bo chłopak potrzebuje mądrego stopniowania bodźców. Kontaktu z otoczeniem, spacerów i wielu pogadanek o życiu :) . Absolutnie nowy właściciel nie może go trzymać pod kloszem .Jak najbardziej udzielimy wskazówek jak postępować z Bambim. To nie jest trudne wystarczą chęci no i najważniejsza składowa czyli MIŁOŚĆ.
Bambi ma ok.6 miesięcy, ok.5 kg żywej wagi,ma jeszcze zęby mleczne i jest pod kontrolą weterynarza. Czekają go jeszcze ostatnie szczepienia .
Apetyt ma za trzech z czego akurat się cieszymy, bo był z niego pies cień.
Szukamy domu bez małych dzieci (poniżej wieku szkolnego). Mile widziany kumpel pies o łagodnym usposobieniu i gabarytach zbliżonych do naszego Bambi.
Bambi-to schroniskowy NERGAL o NR P 61/03/19.

Tel.723 856 482-Justyna ( bardzo proszę w godzinach od 16.00) .

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia