Piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

Pokaz sprzętu wojskowego, zawody strzeleckie w wiatrówce i atrakcje dla najmłodszych. To wszystko już 14 sierpnia br. w Gryficach w ramach Święta Wojska Polskiego. Na piknik zaprasza Liga Obrony Kraju „Baszta” Gryfice.

W przed dzień Święta Wojska Polskiego – 14 sierpnia, Liga Obrony Kraju „Baszta” Gryfice organizuje piknik dla najmłodszych. Na wszystkich, którzy w najbliższy poniedziałek przyjdą na strzelnicę sportową przy ulicy Rodziewiczówny 12 w Gryficach, czekać będzie szereg atrakcji. Wśród nich zawody strzeleckie w wiatrówce i pokaz sprzętu wojskowego.

- Zawody przeprowadzone zostaną z karabinków pneumatycznych 7 strzałów, 5 ocenianych. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc, będą nagrody. Dodatkowo, wojskowi z 36 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej Mrzeżyno przywiozą trenażery strzeleckie, karabinki ak, pistolety maszynowe, wykrywacze metali i całe wyposażenie osobiste żołnierza Wojska Polskiego – informują organizatorzy pikniku Liga Obrony Kraju „Baszta” Gryfice i zapraszają najmłodszych do wspólnego świętowania i zabawy.

Piknik z okazji Święta Wojska Polskiego rozpocznie się o godz. 11:00.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia