PILNE! TRAGICZNY WYPADEK NA SZÓSTCE. JEDNA OSOBA NIE ŻYJE

Kilkadziesiąt minut temu na drodze krajowej nr sześć doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg z miejscowościami Wyszogóra a Potuliniec (gm. Płoty). Według informacji, jakie na bieżąco przekazuje nam będący na miejscu fotoreporter SuperPortalu24 wiadomo, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody. Z relacji świadków wynika, że osobowy Nissan wjechał pod ciężarówkę. Na skutek tego ciężarówka wpadła do rowu, przygniatając samochód osobowy do drzewa. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej, nie udało się uratować kierowcy osobówki.
Informacje o wypadku i śmierci jednej z osób potwierdził dla SuperPortalu24 Zbigniew Frąckiewicz z gryfickiej policji. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego oraz kryminalnego.
Cały czas czekamy na oficjalne informacje oficera gryfickiej policji w sprawie wypadku o których poinformujemy bezzwłocznie.
Odcinek drogi krajowej numer sześć, na którym doszło do wypadku jest całkowicie zamknięty.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia