Pobiegnij w 40. edycji „Trzebiatowskiej 10” – zapisy już ruszyły

Tegoroczna jubileuszowa, 40. już edycja Biegu Ulicznego „Trzebiatowska 10” odbędzie się 1 czerwca. Zapisy na wydarzenie już ruszyły.

Biegi uliczne „Trzebiatowska 10” od wielu lat są główną imprezą sportową rozpoczynającą letni sezon sportowy w Gminie Trzebiatów. Startuje w nich kilkuset biegaczy - od przedszkolaków (na krótkich dystansach), poprzez młodzież szkolną biegającą średniej długości odcinki, aż po kategorie open na koronnym dystansie 10 km (Mrzeżyno-Trzebiatów), w której uczestniczyli już nawet 80-latkowie.

Start biegu głównego zaplanowany jest o godzinie 16:00 z miejscowości Mrzeżyno.

Rywalizacja dzieci rozpocznie się ok. godz. 17.00 na Stadionie Miejskim. W tym roku odbędzie się tylko i wyłącznie bieg dzieci w wieku przedszkolnym „BIEG MAŁYCH MISTRZÓW”. Pozostałe biegi młodzieżowe odbędą się dnia 9 czerwca 2019 r. podczas „Sportowego Dnia Dziecka".

Regulamin oraz zapisy online dostępne na stronie: https://www.sport-time.com.pl/zapisy-online

Zgłoszenia w dniu zawodów do biegu głównego przyjmowane będą w biurze zawodów (ul. Sportowa 19 (stadion Miejski)) od godz. 12:00 do godz.15:00. Jeżeli wcześniej nieosiągnięty zostanie limit zawodników – 200 opłaconych).

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia