Pocztowa już po przebudowie

Zakończyły się prace związane z kompleksową wymianą sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej oraz budową kanalizacji deszczowej w ul. Pocztowej w Mrzeżynie.

Odbioru końcowego inwestycji dokonano 26 kwietnia br. Przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania dzięki współpracy trzech podmiotów tj. ZWiK Trzebiatów, firmy MTM Consulting oraz Gminy Trzebiatów, których przedstawiciele weszli w skład komisji odbiorowej.

W ramach prowadzonych prac wymieniono wszystkie stare sieci wodociągowe i kanalizacji sanitarnej znajdujące się w ul. Pocztowej na nowe oraz wybudowano prawie 400 mb kanalizacji deszczowej w ul. Pocztowej, ul. Nadmorskiej i Al. Tysiąclecia i połączono ją z kanalizacją deszczową w ul. Kopernika. W ramach prowadzonych prac wykonano również kapitalną przebudowę jezdni i chodników w ul. Pocztowej, polegającą na zastąpieniu starej dziurawej asfaltowej nawierzchni, nową, funkcjonalną, wykonana z polbruku. Wykonawcą prace była firma ZUBWiT Cezary Mętel i Dariusz Mętel z Reska.

Dzięki zrealizowanej inwestycji stworzono możliwość do dalszego rozwoju Mrzeżyna, a sama miejscowość i mieszkańcy zyskali nową, bardzo ładną ulicę w centrum Mrzeżyna.

źródło: UM w Trzebiatowie 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia