Podsumowanie piłkarskiego weekendu...

Rega wygrała z drużyną broniącą się przed spadkiem. Wicher i Wybrzeże ulegli rywalom, klasę niżej Sparta oraz Polonia, także ulegli rywalom. Błękitni Trzygłów wygrywają w doliczonym czasie gry.

IV liga

Zawodnicy Intermarche Regi Trzebiatów na własnym terenie podejmowali zespół Rasela Dygowo, który znajduje się w strefie spadkowej. Na prowadzenie gospodarzy w 35 minucie wyprowadził Marcin Muzyczuk. Tuż po przerwie przyjezdnym udało się doprowadzić do wyrównania. W 76 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, a bramkę strzelił najlepszy snajper Regi Jarosław Jarecki, miejscowi poszli za ciosem i dołożyli jeszcze jedną bramkę, której autorem był Damian Kowalczyk, goście w 92 minucie odpowiedzieli bramką kontaktową, lecz zabrakło czasu by wyrównać. Intermarche Rega Trzebiatów zwyciężyła 3:2.

Szczecińska Klasa Okręgowa

Podopieczni Marcina Kańczuckiego w meczu wyjazdowym ulegli Stali Szczecin 2:0, także w meczu wyjazdowym porażkę odniesli zawodnicy Wybrzeża Rewalskiego Rewal 2:1, rywalem była Iskra Golczewo. Honorowa bramkę dla przyjezdnych strzelił Jacek Girczyc.

Klasa Okręgowa Północna

W Kamieniu Pomorski na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozgerano spotkanie pomiędzy drużyną, która była w roli gospodarza, czyli Jantar Dziwnów, a Polonią Płoty. W 13 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy Jantara, lecz radość nie trwała długo, ponieważ dwie miunty później do wyrównania doprowadził Paweł Mirecki. Ponownie na prowadzenie w 20 minucie wyszedł zespoł gospodarzy, tuż przed przerwą kolejną bramkę strzelili gospodarze i na przerwe schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie bramkę kontaktową strzelił Eryk Leder. Od 57 minuty Polonia grała w przewadze jednego zawodnika, lecz nie było widać tej przewagi, gdy to Jantar strzelił kolejną bramkę i prowadził już 4:2. Zawodnicy z Płotów nie poddawali się i w 66 minucie strzelili bramkę na 4:3. Końcówkę meczu gospodarze kończyli w dziewiątkę. Wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 4:3. Na tym samym boisku o godzinie 16:30 Błękitni Trzygłow w roli gospodarza podejmowali zespół Orła Łożnicy. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, w 62 minucie zawodnicy z Łożnicy wyszli na prowadzenie, lecz radość nie trwała długo, gdy minute później wyrównującego gola strzelił Jakub Gnat. Mecz był wyrównany, jednak szczęscię uśmiechnęło się do zawodników z Trzygłowa, gdy to oni w doliczonym czasie gry zwyciężyli 2:1 po rzucie karnym, którego autorem był Maciej Cymkiej. Porażkę odniosła Sparta Gryfice, która udała się na mecz wyjazdowym do Reska. W 21 minucie dla gryficzan został przyznany rzut karny po zagraniu ręką, który pewnie na bramkę zamienił Robert Pałka, gospodarze odpowiedzieli bramką do szatni. Po przerwie gospodarze objęli prowadzenie golem z rzutu wolnego, kilka minut później podwyższli wynik spotkania na 3:1. W 84 minucie goście grali w przewadze, lecz niedługo, ponieważ kilka minut później w ostatniej akcji meczu czerwoną kartkę obejrzał bramkarz przyjezdnych Krystian Burczy.

Sarmata Dobra 1:6 Iskierka Szczecin

Jantar Dziwnów 4:3 Polonia Płoty

Promień Mosty 1:2 Odrzanka Radziszewo

Ina Ińsko 4:0 Masovia Maszewo

Pomorzanin Nowogard 0:3 Światowid 63 Łobez

Ehrle Dobra Szczecińska 6:0 KP Przecław

Błękitni Trzygłów 2:1 Orzeł Łoźnica

Mewa Resko 3:1 Sparta Gryfice