Policjanci poszukują 60-letniego mężczyznę

Józef Czepukojć ostatni raz widziany był w sobotę, 15 września w okolicy Domu Pomocy Społecznej w Jarominie. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach poszukują zaginionego Józefa Czepukojć lat 60 z miejscowości Jaromin (gmina Trzebiatów), wcześniej zamieszkałego w miejscowości Choszczno, powiat choszczeński. Mężczyzna ostatni raz widziany był dniu 15 września 2018 r. ok godz. 7:15 w okolicy Domu Pomocy Społecznej w Jarominie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji.

Rysopis zaginionego:

wzrost ok. 178 cm,
obecnie otyła budowa ciała,
włosy krótkie koloru ciemny blond – widoczne wyłysienie na głowie,
oczy: niebieskie,
uszy: małe przylegające,
nos: prosty, lekko zadarty,
uzębienie: niepełne.

Pan Józef Czepukojć jest osobą schorowaną i wymaga pomocy innych osób. Mężczyzna porusza się w charakterystyczny sposób tzw. chodem kaczkowatym.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru kremowego, zieloną koszulkę sportową, ciemne spodnie dresowe, sandały koloru granatowo - brązowe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Józefa Czepukojć, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gryficach pod nr tel. 91 38 57 511 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia