Pożar mieszkania w bloku!

Dym wydobywał się na klatkę schodową i przez okno. Zauważyła to jedna z lokatorek bloku, która natychmiast wezwała pomoc. W mieszkaniu samotnie mieszkał 82-letni mężczyzna.

Pożar w jednym z mieszkań w miejscowości Słudwia (gm. Płoty) wybuchł dziś rano, około godziny 06:30. Starszy mężczyzna, który zamieszkiwał lokal, zostawił w łazience włączone urządzenie do nawiewu. Zapaliły się ręczniki, a dalej spłonęła cała łazienka. Jak dowiaduje się reporter SuperPortalu24, który był na miejscu pożaru, mieszkanie nie nadaje się do użytku.
Pożar gasili strażacy z Płotów i Gryfic. Kiedy na parterze bloku mieszkalnego płonęła łazienka, właściciel mieszkania robił zakupy w pobliskim sklepie. Dym wyczuła i zauważyła sąsiadka poszkodowanego staruszka. Natychmiast zawiadomiła służby.
Pozostali mieszkańcy bloku zostali ewakuowani i przebadani. Na szczęście nikomu nic się nie stało i lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań. Starszy człowiek, któremu spłonęło mieszkanie, został zakwaterowany w hotelu. Jego lokal nie nadaje się do zamieszkania.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia