Poznaliśmy zwycięzców Festiwalu Słońca

Zakończyła się tegoroczna edycja Przeglądu Teatrów Niepełnosprawnego Aktora. W tym roku udział w organizowanym przez PSONI w Gryficach Festiwalu, udział wzięło kilkanaście grup teatralnych. Swoje spektakle zaprezentowali na deskach Gryfickiego Domu Kultury.
 

Oficjalne wyniki i zwycięzców ogłoszono wczoraj, późnym wieczorem podczas części ceremonialnej, która odbyła się w OWR „SUS” w Mrzeżynie.

Pierwsze miejsce w 12. edycji Festiwalu Słońca w kategorii dzieci i młodzież zajęła grupa „Bajlandia” z OREW Gryfice za przedstawienie „Biały Niedźwiedź”. Z kolei w kategorii młodzież i dorośli, najlepsza okazała się grupa teatralna „Echo” z WTZ Gryfice za przedstawienie „Jestem”.
Drugie miejsce powędrowało do aktorów z OREW Ostromice oraz WTZ Jaromin. Na trzecim miejscu uplasowały się grupy z OREW Trzebiatów i WTZ Białogard.

W czasie tegorocznego Festiwalu Słońca na deskach Gryfickiego Domu Kultury zaprezentowało się 13 zespołów z terenu województwa zachodniopomorskiego. Gospodarzem dwudniowej imprezy było Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Intelektualnym w Gryficach. Kolejny  Przegląd Teatrów Niepełnosprawnego Aktora już za rok.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia