ROBISZ ZDJĘCIA? RUSZA KONKURS „KOBIETA W OBIEKTYWIE”

To już VII Edycja Konkursu Fotograficznego o nazwie "Kobieta w obiektywie". Nadsyłane prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat oraz powyżej 18 roku życia.

Celem konkursu "Kobieta w obiektywie" jak informują organizatorzy jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań związanych z fotografią oraz prezentacja twórczych dokonań szerszemu gronu odbiorców. Prace konkursowe podlegać będą ocenie w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria – osoby do 18 lat (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych)

II kategoria – osoby dorosłe powyżej 18 roku życia.

Uczestnik Konkursu składa trzy samodzielnie wykonane prace i dostarcza je w postaci czarno-białej lub barwnej odbitki  w  formacie od 20x30 cm  oraz w postaci elektronicznej (np. CD) w formacie JPG (nie  zmieniać rozdzielczości zdjęć, najlepsza możliwa jakość).Do prac powinna być dołączona Karta Zgłoszenia wypełniona czytelnie pismem drukowanym lub maszynowym. Karta Zgłoszenia i Regulamin Konkursu są dostępne na stronie www.mgokploty.pl. Wszystkie prace muszą zawierać na odwrocie: imię i nazwisko autora; kategorię wiekową;  nr telefonu (ew. e-mail) oraz tytuł .

Prace należy nadsyłać do 2 marca 2017 roku do Biura Organizacyjnego.

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce oraz dyplom.Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną 07.03.2016 r. na stronie internetowej Domu Kultury w Płotach- www.mgokploty.plWręczenie nagród nastąpi w dniu 08.03.2017 r. o godz. 17.00 podczas uroczystych Gminnych Obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet w Domu Kultury w Płotach ul.Kościuszki 7.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia