Roczna Zoja pilnie potrzebuje pomocy!

Mała Zoja ma zaledwie rok i zmaga się z poważną chorobą. Rodzice dziewczynki proszą o pomoc. Liczy się każda złotówka.

Na początku lutego Zoja Poluszyńska obchodziła swoje pierwsze urodziny. Dziś dziewczynka walczy z bardzo poważną chorobą.

- Kochani przechodzimy ciężki okres w naszym życiu, miesiąc temu wykryliśmy u naszej najmłodszej córeczki guza w szyjce... Niestety biopsje wykazały, że jest to nowotwór złośliwy – podzielił się smutną wiadomością na profilu społecznościowym tata dziewczynki Paweł Poluszyński.

Zoja rozpoczęła już chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a tymczasem znajomy jej ojca, rozpoczął zbiórkę pieniędzy na rzecz dziewczynki. - Jestem kolegą Pawła. To zwyczajnie porządny człowiek. Przyda się tej wspaniałej rodzinie pomoc i wsparcie nie tylko słowne. Leczenie to wydatki, to niemożność pracowania, to straszny czas. Rzadko nie wiem co powiedzieć... Czasami człowiekowi coś ściska gardło i może tylko milczeć. Zoja, ja Cię znam ze zdjęć na FB, z opowiadań Taty. Paweł zawsze ma iskry w oczach, gdy o Tobie mówi. I tak zostanie. Pomożemy Wam – pisze pan Krzysztof, który założył internetową zbiórkę.

Datki na rzecz Zoi Poluszyńskiej można wpłacać na portalu pomagam.pl.

Jeśli chcesz pomóc kliknij Tutaj

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia